Сьогодні в Elden Ring з’являться PvP-арени

Elden Ring таки отримає DLC… орієнтоване на любителів PvP, а не сюжетне, як гадалося раніше. Разом із безкоштовним оновленням під назвою Colosseum, гравцям відкриється доступ до трьох величезних колізеїв по всіх Суміжних Землях, які до цього були недоступні для відвідування. Авжеж, якщо ви не датамайнер, адже вони вже зуміли дослідити ці масивні арени в Лейнделлі, Лімґрейві та Каеліді вздовж і поперек. Подробиць оновлення немає, але після перегляду трейлера можна припустити, що всередині гравці зможуть битися в режимах дуелі, командних сутичок і “кожен сам за себе”.

До цього в ігрових файлах знаходили невикористані ігрові зачіски. Що цікаво, деякі з них (зокрема, молодої Реннали, молодого Ґодрика чи коси королеви Маріки) будуть недоступні для гравців — їх призначено винятково для НІПів (неігрових персонажів). Таке вже траплялося в доповненнях Dark Souls, де поневолений лицар Ґаель мав унікальний дизайн бороди. Тому ці зачіски натякають, що в прийдешньому доповненні гравці зможуть зустрітися з босами Elden Ring ще до їх перетворення на могутніх напівбогів.

Зазвичай проходить мало часу між релізом ігор From Software і анонсом доповнень для них, тому новин про повноцінне DLC, скоріш за все, не доведеться довго чекати.

Elden Ring доступна на ПК, PS4, PS5, Xbox One і Xbox Series.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Вийшов сюжетний трейлер доповнення Elden Ring: Shadow Of The Erdtree

p.ua.elden ring shadow of the erdtree

Shadow of the Erdtree буде єдиним доповненням для Elden Ring

elden ring

SEGA і Square Enix перенесли свої релізи, щоб уникнути виходу в один час із DLС до Elden Ring

elden ring

«Відкритий світ виявився зайвим»: перші оцінки Rise of the Ronin

rise of the ronin

«Не вражає настільки ж, як Ghost of Tsushima» — Зʼявилися перші відгуки преси на Rise of the Ronin

rise of the ronin

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Astro Duel 2

Astro Duel 2

У MMO Dune: Awakening обіцяють будування споруд та «політичне виживання»

Dune: Awakening

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked