Сьогодні в Elden Ring з’являться PvP-арени

Elden Ring таки отримає DLC… орієнтоване на любителів PvP, а не сюжетне, як гадалося раніше. Разом із безкоштовним оновленням під назвою Colosseum, гравцям відкриється доступ до трьох величезних колізеїв по всіх Суміжних Землях, які до цього були недоступні для відвідування. Авжеж, якщо ви не датамайнер, адже вони вже зуміли дослідити ці масивні арени в Лейнделлі, Лімґрейві та Каеліді вздовж і поперек. Подробиць оновлення немає, але після перегляду трейлера можна припустити, що всередині гравці зможуть битися в режимах дуелі, командних сутичок і “кожен сам за себе”.

До цього в ігрових файлах знаходили невикористані ігрові зачіски. Що цікаво, деякі з них (зокрема, молодої Реннали, молодого Ґодрика чи коси королеви Маріки) будуть недоступні для гравців — їх призначено винятково для НІПів (неігрових персонажів). Таке вже траплялося в доповненнях Dark Souls, де поневолений лицар Ґаель мав унікальний дизайн бороди. Тому ці зачіски натякають, що в прийдешньому доповненні гравці зможуть зустрітися з босами Elden Ring ще до їх перетворення на могутніх напівбогів.

Зазвичай проходить мало часу між релізом ігор From Software і анонсом доповнень для них, тому новин про повноцінне DLC, скоріш за все, не доведеться довго чекати.

Elden Ring доступна на ПК, PS4, PS5, Xbox One і Xbox Series.

Читайте також

Усі найголовніші анонси The Game Awards 2022

The Game Awards 2018

Розробники Dark Souls заробляють у півтора рази менше, ніж автори Persona

Який бос з ігор From Software вимучив вас найбільше?

Dark Souls

Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Elden Ring визнали “Грою року” на Japan Game Awards

Elden Ring

За мотивами Elden Ring випустять настільну гру

ELDEN RING

Двотомний артбук по Elden Ring вийде у Японії вкінці цієї осені

Elden Ring

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: