Sonic Frontiers не стануть переноситити. Фанати поки не розуміють «формат відкритих зон»

Голова студії Sonic Team, Такаші Іїдзука, дав інтерв’ю порталу VGC. Його метою було поділитись додатковою інформацією щодо Sonic Frontiers, оскільки реакція фанатів на останні ігроладні відео була неоднозначною. На початку цього місяця в твіттері навіть став популярним хештег #DelaySonicFrontiers, з проханням відкласти реліз гри.

Реакція нас не здивувала. Ми розуміємо що кожен реагує на те, що він побачив, не розуміючи з чого складається наш новий ігролад, порівнюючи його з тими іграми що вже є на ринку. Ми бачимо як люди кажуть що в нашій грі, щось схоже як в ось цій грі, а щось як в іншій. Але насправді це не схоже ні на що, ми розробляємо новий формат, який ми називаємо “формат відкритих зон”. Під час Gamescom та Tokyo Games Show гравці зможуть самі спробувати і переконатись на власні очі. Ми і наші тестери дуже задоволені результатом, і отримуємо задоволення, граючи в Sonic Frontiers. Я б оцінив результат в 80 або 90 зі 100.

Також, за словами Такаші Іїдзуки, у них немає планів відкладати реліз гри, якщо тільки вся команда не опиниться на лікарняному з новим штамом короновірусу.

Оцінити результат розробників ми зможемо в кінці 2022, коли заплановано вихід гри на всі актуальні платформи.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

У SEGA проблеми з продажами ігор за рамками серій Like A Dragon та Persona

persona 3 reload

Death Stranding 2, Metro VR та дві Silent Hill – Що показали на січневому State of Play 2024?

death stranding 2

Sonic Frontiers отримала нову історію та ігрових персонажів

Sonic Frontiers