Sonic Frontiers не стануть переноситити. Фанати поки не розуміють «формат відкритих зон»

Голова студії Sonic Team, Такаші Іїдзука, дав інтерв’ю порталу VGC. Його метою було поділитись додатковою інформацією щодо Sonic Frontiers, оскільки реакція фанатів на останні ігроладні відео була неоднозначною. На початку цього місяця в твіттері навіть став популярним хештег #DelaySonicFrontiers, з проханням відкласти реліз гри.

Реакція нас не здивувала. Ми розуміємо що кожен реагує на те, що він побачив, не розуміючи з чого складається наш новий ігролад, порівнюючи його з тими іграми що вже є на ринку. Ми бачимо як люди кажуть що в нашій грі, щось схоже як в ось цій грі, а щось як в іншій. Але насправді це не схоже ні на що, ми розробляємо новий формат, який ми називаємо “формат відкритих зон”. Під час Gamescom та Tokyo Games Show гравці зможуть самі спробувати і переконатись на власні очі. Ми і наші тестери дуже задоволені результатом, і отримуємо задоволення, граючи в Sonic Frontiers. Я б оцінив результат в 80 або 90 зі 100.

Також, за словами Такаші Іїдзуки, у них немає планів відкладати реліз гри, якщо тільки вся команда не опиниться на лікарняному з новим штамом короновірусу.

Оцінити результат розробників ми зможемо в кінці 2022, коли заплановано вихід гри на всі актуальні платформи.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

Читайте також

Голова Sonic Team стане виконавчим директором у Sega

sonic frontiers

God of War Ragnarok, Goat Simulator 3, Warhammer 40,000: Darktide — Порадник Ґеймера: Листопад 2022 (відео+текстова версія на сайті)

pg nov 2022 site

Sonic Frontiers обмежує доступ до доповнень, якщо ви пройшли туторіал

Sonic Frontiers

Чому Сонік розчаровує гравців? / Яка доля чекає на Sonic Frontiers (Rendaros UA)

Санік

Їжак не кусається: системні вимоги Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Їжак Сонік 2

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

Майкл Джексон таки працював над саундтреком Sonic the Hedgehog 3

Майкл Джексон

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: