web analytics

Sonic Origins залишиться без частинки оригінального саудтреку

23 червня має відбутись реліз Sonic Origins — чергового збірника-перевидання класичних ігор про синього їжака в який увійдуть ігри Sonic 1, 2, 3 & Knuckles та CD.

І саме Sonic 3 & Knuckles найбільше привернув увагу шанувальників серії. Адже у грі не буде оригінального саундтреку, це підтверджує SMM Соніка, Кеті Чізановскі. Проте вона також додала, що Джун Сунуе (композитор гри) важко працював над адаптацією оригінальної музики 1993 року, використовуючи під час роботи звуковий чіп Sega Genesis та власну колекцію оцифрованих аудіокасет, щоб зробити усе максимально автентичним оригіналу.

Загалом про саундтрек до Sonic 3 досі ходять чутки, що над ним працював сам король попу — Майкл Джексон, хоча його партії, або частково, або повністю були вирізані з фінальної версії гри.

Продюсер Майкла, Бред Баксер стверджував, що Джексон дійсно над ним працював чотири тижні, але Sega цього офіційно не оголошувала, а тогочасний президент Sega of America Том Калінські взагалі сказав, що якщо таке й було, то без його відома.

У 1997 році гру перевидали для ПК, де з’явились нові музичні композиції, які нібито мали замінити саундтрек Джексона через юридичні проблеми. Проте причина цієї заміни могла бути чисто технічною, адже MIDI-музика з ПК-версії не підтримувала звукові семпли консольної.

В 2019 році був знайдений прототип Sonic 3, де, яко припускають,  міститься оригінальний саундтрек без партій Майкла Джексона.

Тож не докінця зрозуміло про заміну якого саме саундтреку говорила Кеті Чізановські.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SEGA готує ще більше ремастерів ігор про Соніка

sonic x shadow generations

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

У SEGA проблеми з продажами ігор за рамками серій Like A Dragon та Persona

persona 3 reload

Death Stranding 2, Metro VR та дві Silent Hill – Що показали на січневому State of Play 2024?

death stranding 2