Sonic Origins залишиться без частинки оригінального саудтреку

23 червня має відбутись реліз Sonic Origins — чергового збірника-перевидання класичних ігор про синього їжака в який увійдуть ігри Sonic 1, 2, 3 & Knuckles та CD.

І саме Sonic 3 & Knuckles найбільше привернув увагу шанувальників серії. Адже у грі не буде оригінального саундтреку, це підтверджує SMM Соніка, Кеті Чізановскі. Проте вона також додала, що Джун Сунуе (композитор гри) важко працював над адаптацією оригінальної музики 1993 року, використовуючи під час роботи звуковий чіп Sega Genesis та власну колекцію оцифрованих аудіокасет, щоб зробити усе максимально автентичним оригіналу.

Загалом про саундтрек до Sonic 3 досі ходять чутки, що над ним працював сам король попу — Майкл Джексон, хоча його партії, або частково, або повністю були вирізані з фінальної версії гри.

Продюсер Майкла, Бред Баксер стверджував, що Джексон дійсно над ним працював чотири тижні, але Sega цього офіційно не оголошувала, а тогочасний президент Sega of America Том Калінські взагалі сказав, що якщо таке й було, то без його відома.

У 1997 році гру перевидали для ПК, де з’явились нові музичні композиції, які нібито мали замінити саундтрек Джексона через юридичні проблеми. Проте причина цієї заміни могла бути чисто технічною, адже MIDI-музика з ПК-версії не підтримувала звукові семпли консольної.

В 2019 році був знайдений прототип Sonic 3, де, яко припускають,  міститься оригінальний саундтрек без партій Майкла Джексона.

Тож не докінця зрозуміло про заміну якого саме саундтреку говорила Кеті Чізановські.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

Читайте також

Sonic Frontiers обмежує доступ до доповнень, якщо ви пройшли туторіал

Sonic Frontiers

Їжак не кусається: системні вимоги Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Їжак Сонік 2

Майкл Джексон таки працював над саундтреком Sonic the Hedgehog 3

Майкл Джексон

Sonic Frontiers не стануть переноситити. Фанати поки не розуміють «формат відкритих зон»

Sonic Frontiers

Найголовніше з цьогорічного Sonic Central

Sonic Central

Фани благають SEGA відкласти реліз Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Death Stranding зі cинім їжаком: Sonic Frontiers така ж велика, красива… і мертва

Sonic Frontiers

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: