Sony дозволить проходити ігри за допомогою бананів

Ще до показу PlayStation 5 в мережі регулярно знаходили цікаві патенти від Sony на різну ігрову техніку, але згодом все затихло. І ось нещодавно в мережі знову почала ширитися інформація з чергового патенту, цього разу досить незвичного. Sony придумали технологію, завдяки якій будь-який предмет з вашого отчення може стати ґеймпадом. Для прикладу було взято банан.

Працюватиме ця технологія за допомогою камери, яка відслідковуватиме рухи ваших пальців та самого предмета, який виступатиме маніпулятором. Головне, щоб камера могла його чітко відрізнити, тобто він має бути не напівпрозорим і не випромінювати світло. Також у патенті є згадка про використання двох предметів в різних руках, якими, наприклад, можна утворити руль для внутрішньоігрового авто.

Ця технологія дозволить повноцінно замінити справжній ґеймпад, поки той, наприклад, стоїть на зарядці, або взагалі замінити його на постійній основі. От тільки чи стануть насправді розробляти цю технологію, на жаль, невідомо, адже це лише патент. Сподіватимемося, що колись нам вдасться пограти в улюблені проекти на бананах, або на чомусь іншому, це має бути весело.

Читайте також

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Spotify випустили на PlayStation і дарують преміум-підписку

PlayStation Spotify

Стрім Outriders

Outriders

Залізний погляд: PlayStation 5

Комікси Bloodborne невдовзі з’являться українською

Ghost of Tsushima отримає екранізацію від режисера трилогії “Джон Вік”

Усім власникам PlayStation подарують 10 ігор. Серед них є Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Sony, Square Enix та Tencent інвестували 45 млн доларів у стрімінговий сервіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: