Sony й Honda анонсували нову марку електромобілів із PS5 на борту

Компанія Sony Honda Mobility, утворена двома технологічними гігантами Японії, представила на виставці CES 2023 у Лас-Веґасі свій електромобіль. Це перша модель цілком нової марки екологічних авто під назвою Afeela.

Цей автомобіль багато в чому є логічним продовженням Vision-S — концепт-кара, який Sony представила ще в 2020 році, декларуючи свої наміри вийти на авторинок із власним продуктом.

Afeelа буде оснащена 45 камерами й сенсорами, інформацію з яких оброблятиме спеціально розроблений штучний інтелект від Sony. Уся технологічна начинка авто працюватиме на базі найпотужніших процесорів Snapdragon від Qualcom, а Epic Games допоможе виробникам зі створенням інтерфейсів і графічною оболонки загалом, яка буде зроблена на Unreal Engine.

Звісно, потужність тих чи інших елементів залежатиме від обраного рівня комплектації, проте абсолютно всі Afeela матимуть одну спільну рису — вбудовану  PS5.

Передзамовлення Afeela розпочнуться в першій половині 2025 року, а перші авто потраплять до своїх власників навесні 2026 року. Орієнтовна вартість авто наразі невідома, але Ясухіде Мізуно, виконавчий директор Sony Honda Mobility, запевнив, що Afeela буде в одному ціновому сегменті з популярними моделями Mercedes-Benz, Volvo, Audi та іншими.

Читайте також

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Дорожезно, зате «Вау!» — Огляд PlayStation VR2

PlayStation VR2

Discord, VRR і ще дрібку функцій додали у PS5

Discord Playstation

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Стрім Moss: Book II

Moss Book II

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

Стрім Horizon Call of the Mountain у VR

Horizon Call of the Mountain

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: