Sony Online Entertainment — продано!

Так, Sony Online Entertainment виросла, подорослішала, зажадала незалежності і більше не живе з батьками. SOE продано Нью-Йоркській фірмі Columbus Nova. Вона більше не належить Sony inc. Про це стало відомо сьогодні на офіційному форумі компанії.

Змінився власник, а з ним і назва. Відтепер вивіска у головному офісі отака: “Daybreak Game Company LLC”. Ну, назва ніби кльова.

Columbus Nova

Керівництво теперішнього Daybreak Game Company LLC, звісно, каже про безхмарне та яскраве майбутнє нової компанії:

Ми раді повідомити, що сьогодні нас придбала фірма Columbus Nova. Це фірма з керування інвестиціями, яка широко відома своїм успішним портфоліо, зосередженим на технологічних, медіа та розважально орієнтованих компаніях. Відтепер SOE буде працювати, як незалежна студія з розробки ігор, де ми й надалі будемо спрямовані на створення виключно онлайнових ігор для гравців з усього світу, але тепер, як мульти-платформна ігрова компанія. Так, це значить PlayStation, xBox, мобільні платформи і не тільки!

То що це значить для гравців? А те, що різного роду ексклюзиви можуть завітати й на інші платформи. Очікуєм EverQuest на xBox?

10

Ось, наприклад, твіт керівника “Daybreak” Джона Смедлея:

Так, вони робитимуть H1Z1 для xBox! Ось тут мої відчуття розходяться. Виживайлики штибу DayZ, Infestation чи Long Dark плавають у власних ідеях у вічному морі під назвою “alfa”. Я прогнозував життя H1Z1, тільки знаючи, хто стоїть за їх спинами… і тут на тобі. Ну, дай їм Бог терпіння та наснаги!

h1z1-fan-art-wallpaper_1920x1080

А що ви думає про це? Чи піде на користь компанії незалежність?

Читайте також

Продажі альфа-версії H1Z1 перевищили 1 млн. копій

Розповідь про “легке життя” у новому трейлері H1Z1

H1Z1 — дата виходу у Steam Early Access

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Популярне