web analytics

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

У звіті британського CMA (управління з питань конкуренції та ринків) сказано, що Sony вирішила не підписувати 10-річний контракт з Microsoft, як це вже зробили Nintendo та Nvidia, через підозру конкурента у цілеспрямованому погіршенні версій Call of Duty, що призначатимуться для консолей PlayStation.

Вони [Microsoft] можуть випустити версію CoD, де баги та помилки будуть вилазити на фінальних рівнях або після оновлень. Навіть якщо буде спосіб швидко знайти та полагодити такі проблеми — це все одно нашкодить платформі. Спільнота втратить довіру до PlayStation, як до місця, де можна пограти Call of Duty.

На цьому Sony не зупинилися. Компанія вважає, що проблеми у грі — це спосіб MS перетягнути користувачів на Xbox. Японці говорять, що мають докази такої поведінки Microsoft. Мова йде про опитування CMA, в якому 25% гравців кажуть, що перейшли б на іншу платформу, якби гра стала ексклюзивною. І це без урахування варіанту, де версія Xbox не має ніяких проблем з ігровим процесом.

Ні CMA, ні ми [Sony] не матимемо жодного практичного способу контролювати, як саме MS розподілятимуть ресурси, що використовуються для роботи над версією CoD для PS.

Окремо варто нагадати про заяву MS, що, після злиття, ексклюзивних DLC для PlayStation більше не буде. А це було нормальним таким стимулом чи бонусом для гравців грати в Call of Duty саме на PS.

Sony залишається очільником списку тих, хто проти злиття MS та Activision. Яка довжина цього списку? Якщо вірити опитуванням CMA — як мінімум половина компаній-конкурентів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На PS5 нарешті з’явиться голосовий чат Discord

PlayStation Discord

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

«Створити консоль можна швидше, ніж гру». Архітектор PS5 не хоче зростання циклу розробки відеоігор

Марк Церні

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Astro Bot стане першою грою Sony з офіційною українською локалізацією!

astrobot

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Стрім Ghost of Tsushima — сьогодні о 20:00

Ghost of Tsushima

Чи можна заробити, інвестуючи у ретро-ігри? (Таємна кімната)

ps1 скільки коштує колекція ліцензійних ігор playstation pricecharting