Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

У звіті британського CMA (управління з питань конкуренції та ринків) сказано, що Sony вирішила не підписувати 10-річний контракт з Microsoft, як це вже зробили Nintendo та Nvidia, через підозру конкурента у цілеспрямованому погіршенні версій Call of Duty, що призначатимуться для консолей PlayStation.

Вони [Microsoft] можуть випустити версію CoD, де баги та помилки будуть вилазити на фінальних рівнях або після оновлень. Навіть якщо буде спосіб швидко знайти та полагодити такі проблеми — це все одно нашкодить платформі. Спільнота втратить довіру до PlayStation, як до місця, де можна пограти Call of Duty.

На цьому Sony не зупинилися. Компанія вважає, що проблеми у грі — це спосіб MS перетягнути користувачів на Xbox. Японці говорять, що мають докази такої поведінки Microsoft. Мова йде про опитування CMA, в якому 25% гравців кажуть, що перейшли б на іншу платформу, якби гра стала ексклюзивною. І це без урахування варіанту, де версія Xbox не має ніяких проблем з ігровим процесом.

Ні CMA, ні ми [Sony] не матимемо жодного практичного способу контролювати, як саме MS розподілятимуть ресурси, що використовуються для роботи над версією CoD для PS.

Окремо варто нагадати про заяву MS, що, після злиття, ексклюзивних DLC для PlayStation більше не буде. А це було нормальним таким стимулом чи бонусом для гравців грати в Call of Duty саме на PS.

Sony залишається очільником списку тих, хто проти злиття MS та Activision. Яка довжина цього списку? Якщо вірити опитуванням CMA — як мінімум половина компаній-конкурентів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony планує придбати CDPR?

CD Projekt RED

У мультиплеєрного The Last of Us великі проблеми

The Last of Us Multiplayer

PlayStation Showcase 2023 разом із PlayUA — сьогодні о 23:00

PlayStation 4

Ліцензований контролер Backbone One – PlayStation Edition відтепер доступний для Android

backbone one playstation edition

Activision Blizzard оштрафували за лутбокси в Diablo

Diablo Immortal

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Sony оприлюднила інформацію про Access – новий контролер для PlayStation 5

access

Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard

ms activision

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: