Sony подешевшала на 10 мільярдів доларів за результатами останнього фінансового звіту PlayStation

Важко будувати успішний бізнес в наші дні, а ще важче це робити, коли ти в ігровій індустрії. Ось вам приклад: Sony стали дешевшими на 10 мільярдів доларів одразу після публікації невтішних фінансових прогнозів PlayStation на наступний фіскальний рік.

У минулорічному прогнозі, компанія розраховувала продати 25 мільйонів консолей PlayStation за наступний період. Однак, навіть з урахуванням того, що рік закінчується в березні, керівництво розуміє, що цієї цілі досягнути не вдасться.

Про цей невтішний прогноз стало відомо з останніх квартальних звітів компанії, де сказано, що до цілі не вистачить чотирьох мільйонів проданих пристроїв. Це, плюс збитки Sony та падіння продажів, призвело до падіння ціни на акції.

Використавши дані FactSet (американської компанії з фінансових даних і програмного забезпечення), аналітики порахували, що японська корпорація втратила приблизно 10 мільярдів доларів своєї вартості незадовго після публікації цих даних.

Атул Ґойял, аналітик Jefferies Equity, розповів, що японці мають хороший показник цифрових продажів, однак рівень операційної маржі неприйнятно низький. Саме тому у компанії такі фінансові проблеми.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Світ дикої природи Horizon Forbidden West [Поради для виживання]

Світ дикої природи Horizon Forbidden West

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Популярне