Sony поділилася новими подробицями PlayStation VR2

Sony опублікувала новий блог-пост, де поділилася новими подробицями PS VR2. У другій версії з’явиться режим прозорості, можливість транслювати самого себе та інше.

Перш за все, PS VR2 матиме режим прозорості, який дозволить гравцям перемикатися між картинкою з самої гарнітури, та картинкою того, що відбувається у кімнаті. Обрати режим можна буде за допомогою функціональної кнопки на гарнітурі або ж через центр управління. У тексті також уточнили, що функція дасть змогу лише подивитися, що відбувається, однак можливості запису немає.

Нова функція трансляції дозволить гравцям записувати себе, поки вони гратимуть у свої улюблені VR-ігри. Для цього необхідно буде приєднати PS5 HD камеру до консолі. А щоб під час запису не виходити за камеру, або ж просто не вдарятися об різні предмети, гравці також зможуть налаштовувати область для гри.

Камери у гарнітурі перше відсканують кімнату, обравши оптимальну область для гри, а пізніше, за допомогою PS VR2 Sense гравці зможуть або розширити, або зменшити цю область. Коли ж користувач гарнітури підходитиме до встановлених кордонів, він отримувати відповідне попередження.

Гарнітура також матиме два режими: VR та Cinematic. У VR режимі гравці зможуть насолоджуватися контентом, призначеним для віртуальної реальності у форматі 4000 x 2024 HDR (2000 х 2024 на кожне око) з частотою оновлення 90 або 120Hz. Cinematic Mode, який показуватиме весь вміст на віртуальному екрані, матиме розширення 1920 x 1080 та підтримуватиме як 24/60Hz, так і 120Hz.

Читайте також

Кратос не добиратиме слів: God of War Ragnarök отримала віковий рейтинг Mature 17+

God of War: Ragnarök

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Тривалість God of War Ragnarök буде десь такою ж, як у попередниці. А от вага збільшиться вдвічі

God of War

Guerilla Games готує доповнення до Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Яку з франшиз PlayStation ви очікуєте побачити на мобілках першою?

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Підсумки вчорашньої State of Play

State of Play

Стрім State of Play у виконанні PlayUA

god of war ragnarok gameplay status with release date 1024x576

Uncharted: Legacy of Thieves Collection завітає на ПК вже наступного місяця

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: