Sony продовжує втрачати ексклюзиви. На черзі Uncharted і The Last of Us?

На PlayStation стає все менше ексклюзивів. Нещодавно з’явилася новина про ПК-порт Horizon: Zero Dawn, а сьогодні стало відомо, що така ж доля спіткає ще трійцю старих ексклюзивів — Rachet and Clank, Uncharted: The Nathan Drake Collection та першу The Last of Us.

Cьогодні на офіційному сайті PlayStation у згаданих вище ігор зник маркер ексклюзивності. Ось порівняйте сторінку трилогії Uncharted та Uncharted 4 . Бачите різницю? У четвертої частини поки що є плашка Only on PlayStation.

Насправді подібний крок цілком закономірний, бо по-перше, ПК-ринок за останніх кілька років суттєво виріс, а по-друге, як ми в PlayUA неодноразово пояснювали, ексклюзиви переоцінені в очах громадськості та уже півтора покоління консолей є передусім іміджевим інструментом, а не значним ринковим фактором для успіху платформи (ну і мова, ясна річ, була про Sony i Microsoft, бо Nintendo літає собі десь там, де живе світло дискотек). До речі, активне фаломорфування на ці ж таки ексклюзиви, як не дивно, характерно саме для аудиторії Sony.

Найкращим доказом цього слугує і те, що Sony входить у нове покоління консолей аж з 0 ексклюзивів. Звісно, поки що.

Хай там як, такі новини є завжди хорошими, бо це завжди прекрасно, коли до чудових ігор можуть причаститися нові гравці :)

Читайте також

Творець серіалу “Чорнобиль” та ґеймдиректор The Last of Us працюють над серіалом за грою

The Last of Us

Ретроспектива Uncharted

Тиждень Playstation на PlayUA

Horizon Zero Dawn

Uncharted: The Nathan Drake Collection — релізний трейлер

Вийшла демо-версія Uncharted: The Nathan Drake Collection

Сюжетний трейлер Uncharted: The Nathan Drake Collection

PlayNews #200 — The Last of Us 2, Analogue Nt, Quantum break…

«The Last of Us 2 уже в розробці», — актор озвучки Uncharted 4

Популярне