Керівник Sony вважає, що треба активніше (і швидше) видавати власні ігри на ПК

Президент Sony Group, Хірокі Тотокі, під час останнього брифінгу з відповідями на питання акціонерів висловив думку, що ігровий підрозділ компанії може покращити показники прибутку, якщо буде активніше видавати ігри від власних студій на ПК.

Порівняно з минулими поколіннями, скорочення витрат у цьому консольному циклі дійсно важко досягти, зазначив Тотокі. Ціни на PlayStation 5 не знижуватимуться, доки компанія не знайде способи підвищити дохідність ігрового підрозділу.

Також пан Тотокі торкнувся теми ігор від власних студій і дав зрозуміти, що їх випуск на PlayStation 5 та ПК одночасно — це шлях уперед.

У минулому нашою ціллю було популяризувати консолі іграми від власних студій. Зараз же ми можемо працювати в синергії, оскільки якісний контент, вироблений нашими першокласними студіями, спроможний приносити більше операційного прибутку, якщо випускатиметься не лише на PlayStation 5, а й на ПК одночасно. Ми активно працюватимемо в цьому напрямку.

Говорить президент Sony Group, Хірокі Тотокі

Наразі ексклюзиви PlayStation добираються до ПК із затримкою мінімум у рік. Проте останній проєкт, виданий PlayStation Studios одночасно на PlayStation 5 та Steam, Helldivers 2, показав найкращі показники серед усіх ігор, які компанія випускала на ПК за весь час. Гра вже зібрала понад 270 000 пікового онлайну та розійшлася накладом у 1 000 000 проданих копій лише за 4 дні. Можливо, саме її успіх і наштовхнув пана Тотокі на роздуми більш активно підходити до мультиплаформності власних ігор за топ-брендами.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Helldivers 2 перемогла індустрію (Я-Тадаші)

photo 2024 04 06 11 51 32