Sony, Square Enix та Tencent інвестували 45 млн доларів у стрімінговий сервіс

Сьогодні стало відомо, що Sony Innovation Fund, Square Enix та Tencent інвестували в компанію Ubitus — одного з головних провайдерів сервісів ігрового стрімінгу. Точна сума інвестицій не розголошується, проте Bloomberg повідомляє, що інвестори вклали близько 45 мільйонів доларів при оцінці в менше ніж 400 мільйонів.

Ми дуже раді мати одних з найголовніших представників ігрової індустрії у ролі наших аукціонерів. Їх інвестиції показують впевненість у наших технологіях, у наших досягненнях і у нашій ролі у швидко зростаючому ринку хмарного геймінгу. З нашими іноваційними технологіями та їх ресурсами, ми допоможемо більшій кількості партенірв випускати більше ігрових стрімінгових сервісів та контенту, і пришвидшити перехід ідустрії до стрімінгу.

Веслі Куо, виконавчий директор Ubitus

З додатковими інвестиціями Ubitus планують надалі розвивати та вдосконалювати технологію хмарного геймінгу, розвивати стрімінговий бізнес, та знаходити нові можливість, пов’язані з іграми. В планах компанії також винести найбільшу користь з розвитку технологій 5G та Mobile Edge Computing. Не менш важливим є й бажання Ubitus автоматизувати віртуалізацію ігор для хмарних сервісів.

Крім того компанія займається й іншими багатими на контент індустріями, такими як мода та розваги. Так, до прикладу, у 2020 році, Ubitus у співпраці з Balenciaga запустили хмарний показ мод, який транслювався на весь світ.

Читайте також

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

PlayStation Showcase 2021 у виконанні PlayUA

PlayStation 5

Що отримають підписники PS Plus у вересні

Hitman 2

Встигніть отримати річну підписку PlayStation Plus удвічі дешевше!

Час гладити лисичок: вийшов релізний трейлер Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Ghost of Tsushima Director's Cut

Підбірка найкращих спортивних ігор на PS4 та PS5: Обіграй друзів не виходячи з дому

Fifa 2021

Автори Outriders досі не отримали грошей від видавця

Outriders

Вийшов перший трейлер доповнення Wavelengths для Life is Strange: True Colors

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: