web analytics

Sony перетворить Palworld на велику медіафраншизу

Компанія Sony Music Entertainment Japan, її дочірня Aniplex і студія Pocketpair, творці хітового цьогорічного виживастика Palworld, заснували спільну компанію Palworld Entertainment.

Вона займатиметься розвитком франшизи за межами популярної гри, включаючи глобальне ліцензування та виробництво тематичного мерчу.

Перший ексклюзивний мерч Palworld з’явиться вже 12 липня на виставці Bilibili World 2024, а також буде доступний на сайті Aniplex та її дочірніх компаній: Aniplex of America і Aniplex Shanghai, звідки розповсюджуватиметься по всьому світу.

Хоч наразі нам повідомили лише про мерч, варто нагадати, що в першу чергу Aniplex займається виробництвом величезної кількості популярних аніме. Тому згодом можна очікувати й анонс аніме-адаптації за мотивами Palworld. Водночас у новині на офіційному акаунті гри в соцмережі X акцент зробили на тому, що це лише перший анонс і нас, напевно, очікують й інші, не менш захопливі.

Нагадаємо, що за перший місяць виживастик Palworld розійшовся накладом у 25 млн копій. Наразі він доступний на Xbox Series X|S, Xbox One, ПК (Steam) і в підписці Game Pass. А пізніше цього року його випустять на macOS в AppStore, а з часом і на PlayStation, на що натякнули розробники.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo жорсткіше боротиметься з інсайдерами й поки не знає, що робити з ШІ

shigeru miyamoto filhos

Творці Danganronpa і Zero Escape ризикують життям для своєї нової гри

the hundred line last defense academy

Renault рекламує нове авто у Fortnite, Minecraft, Palworld та інших іграх

palworld renault

Творці Wizard with a Gun від Devolver Digital закрили студію через погані продажі

Wizard with a Gun

Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

switch 2

Зворотна сумісність ігор, але не джойконів: нові подробиці Nintendo Switch 2

switch 2

Як почати читати мангу

manga 02

Valheim отримала останнє велике оновлення перед повноцінним релізом

vailehim ashlands