Sony заборонила (!) випускати змінні панелі для PlayStation 5

Після того, як Sony показали, що бокові панелі PlayStation 5 можна знімати, умільці одразу ж взялися за роботу. Однак, Sony це не сподобалось. Спершу з власниками сайту PlateStation5, який пропонував широкий асортимент змінних панель, зв’язалися юристи та попросили змінити назву через начебто порушення торговельної марки. Після того, як сайт провів ребрендинг та став Customize My Plates, юристи знову вийшли на зв’язок — цього разу попросили зняти з продажу та скасувати всі замовлення на їхні продукти для PlayStation 5.

Уже на другий день існування нашого сайту з нами зв’язалися юристи Sony та попросили змінити нашу назву через порушення торговельної марки. Ми думали, що така зміна залишить всіх щасливими, і насправді сподівались на це, оскільки вже почали розробку нашого продукту. Однак після цього адвокати Sony сказали, що на їхню думку, інтелектуальна власність Sony поширюється й на передні панелі, і якщо ми продовжимо продавати та поширювати їх у будь-якій країні, нас чекатиме суд.

Customize My Plates, допоки Sony не погрозили їм судом, пропонували всім охочим панелі різноманітних кольорів, вироблених з «преміального пластику». Магазин пропонував свої продукти з цінником в $39. Виробляти панелі мали на заводах у Китаї та Англії. Зараз на сайті https://www.customizemyplates.com/ вже немає жодних слідів панелей для PlayStation 5, проте там є багато наклейок як на саму консоль, так і на контролери.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Helldivers 2 показала найкращий старт серед ігор, які видавала Sony

p.ua.helldivers 2

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki