web analytics

Sony закривають студію-розробника Driveclub

1000px-Sony_logo.svg

Деколи хочеться, от хочеться щоб одні розробники брали приклад з інших. Щоб вони розкрили очі, і побачили як потрібно робити, а як ні. Та ж справа з видавцями, котрі щороку терплять фіаско перерекламувавши або вбивши в середині розробки купу гарних ігор. Та цього разу історія геть інша, адже Sony, взявши за приклад низку скорочень, котрі провела Microsoft закривають студію Evolution Studios – авторів кількох хороших гонковх ігор серед яких і недавній Driveclub.

“Це кінець неймовірної ери Evolution. Driveclub буде знаходитися під опікою дивовижної команди PlayStation, і ми сподіваємося, що він процвітатиме й далі, з підтримкою вас – гравців. Наша спільнота завжди була в центрі всього, що відбувалося в Evo. Ваш нескінченний ентузіазм, підтримка, енергія стали нашим найбільшим мотиватором. Ви всі допомогли зробити Evo однією з кращий студій-розробників гонкових ігор в світі. Ви надихатимете нас і під час маленької перерви, коли ми з’ясовуватимемо, що робити далі… Дякую ще раз за все. Все найкраще попереду.”, – попрощався голова студії Джеймі Брейшов.

Звісно ж видавці висловлюють свої співчуття, та обіцяють допомогти з працевлаштуванням колишнім працівникам студії та навряд їх рана від цього загоїться швидше. Подальшою ж підтримкою Drivelcub займеться безпосередньо команда PlayStation. Вихід версії з підтримкою віртуальної реальності знаходиться під великим питанням, ми повідомлятимемо вам деталі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Закривається анімаційна студія Axis, яка створила перший трейлер Dead Island 2

dead island 2

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation