Sony закривають студію-розробника Driveclub

1000px-Sony_logo.svg

Деколи хочеться, от хочеться щоб одні розробники брали приклад з інших. Щоб вони розкрили очі, і побачили як потрібно робити, а як ні. Та ж справа з видавцями, котрі щороку терплять фіаско перерекламувавши або вбивши в середині розробки купу гарних ігор. Та цього разу історія геть інша, адже Sony, взявши за приклад низку скорочень, котрі провела Microsoft закривають студію Evolution Studios – авторів кількох хороших гонковх ігор серед яких і недавній Driveclub.

“Це кінець неймовірної ери Evolution. Driveclub буде знаходитися під опікою дивовижної команди PlayStation, і ми сподіваємося, що він процвітатиме й далі, з підтримкою вас – гравців. Наша спільнота завжди була в центрі всього, що відбувалося в Evo. Ваш нескінченний ентузіазм, підтримка, енергія стали нашим найбільшим мотиватором. Ви всі допомогли зробити Evo однією з кращий студій-розробників гонкових ігор в світі. Ви надихатимете нас і під час маленької перерви, коли ми з’ясовуватимемо, що робити далі… Дякую ще раз за все. Все найкраще попереду.”, – попрощався голова студії Джеймі Брейшов.

Звісно ж видавці висловлюють свої співчуття, та обіцяють допомогти з працевлаштуванням колишнім працівникам студії та навряд їх рана від цього загоїться швидше. Подальшою ж підтримкою Drivelcub займеться безпосередньо команда PlayStation. Вихід версії з підтримкою віртуальної реальності знаходиться під великим питанням, ми повідомлятимемо вам деталі.

Читайте також

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

Тільки 10 ігор з PS4 не вийде запустити на PS5

Кооперативна Ghost of Tsushima: Legends вийде наступного тижня

Ghost of Tsushima

Перший показ PS5 вийшов справді неочікуваним

PS5

Популярне