Sony закривають студію-розробника Driveclub

1000px-Sony_logo.svg

Деколи хочеться, от хочеться щоб одні розробники брали приклад з інших. Щоб вони розкрили очі, і побачили як потрібно робити, а як ні. Та ж справа з видавцями, котрі щороку терплять фіаско перерекламувавши або вбивши в середині розробки купу гарних ігор. Та цього разу історія геть інша, адже Sony, взявши за приклад низку скорочень, котрі провела Microsoft закривають студію Evolution Studios – авторів кількох хороших гонковх ігор серед яких і недавній Driveclub.

“Це кінець неймовірної ери Evolution. Driveclub буде знаходитися під опікою дивовижної команди PlayStation, і ми сподіваємося, що він процвітатиме й далі, з підтримкою вас – гравців. Наша спільнота завжди була в центрі всього, що відбувалося в Evo. Ваш нескінченний ентузіазм, підтримка, енергія стали нашим найбільшим мотиватором. Ви всі допомогли зробити Evo однією з кращий студій-розробників гонкових ігор в світі. Ви надихатимете нас і під час маленької перерви, коли ми з’ясовуватимемо, що робити далі… Дякую ще раз за все. Все найкраще попереду.”, – попрощався голова студії Джеймі Брейшов.

Звісно ж видавці висловлюють свої співчуття, та обіцяють допомогти з працевлаштуванням колишнім працівникам студії та навряд їх рана від цього загоїться швидше. Подальшою ж підтримкою Drivelcub займеться безпосередньо команда PlayStation. Вихід версії з підтримкою віртуальної реальності знаходиться під великим питанням, ми повідомлятимемо вам деталі.

Читайте також

Нова PlayStation вийде за 3 роки

Західні профільні видання у захваті від нової God of War

God of War

Чутки: Мережею ширяться характеристики PS5

PlayStation 5

Чутки: Розробники уже отримали devkit PS5

PlayStation 5

«Каз» покине пост виконавчого директора Sony після шести років роботи

Кадзуо «Каз» Хіраї

PlayStation змінила президента

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Офіційний блоґ PlayStation назвав ігри року

Популярне