Sony закриє свої форуми після 18 років роботи
Sony планує закрити офіційні форуми підтримки PlayStation. Станеться це 27 лютого.
Відповідне оголошення з’явилося на сайтах платформи в різних регіонах. Фанатів закликають продовжити спілкування в офіційному блозі, а також соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram тощо.
Форуми PlayStation були запущені 18 років тому. На них користувачі могли обговорювати ігри й різні питання технічного характеру.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









