Sony запускає новий бренд на зміну Worldwide Studio

Sony запускає новий бренд для своїх головних проектів, який отримав назву PlayStation Studio. Почне працювати PS Studio з виходом PlayStation 5. Поки що ж компанія показала логотип та відео-ролик, який буде грати на початку майбутніх великих проектів Sony.

Ми показали вам анімаційний ролик, який буде грати на початку наших проектів, однак це не єдине місце, де з’являтиметься бренд. Ми створили багато анімацій, що гратимуть у наших трейлерах. Також ми будемо використовувати логотип для реклами, а також у всіх інших творчих активностях, наприклад на обкладинках ігор

Ерік Лімпел, віце-президент Sony та голова відділу глобального маркетингу

PlayStation Studio прийде на замінну Sony Worldwide Studio. Компанія відмовляється від останнього, оскільки бренд не створював у гравців прямих асоціацій з PlayStation. З релізом PlayStation 5 під маркою PS Studio виходитимуть як проекти внутрішніх студій, таких як Naughty Dogs та Insomniac, так і проекти сторонніх компаній роботу яких контролюватиме Sony.

Крім того, Ерік Лімпел одразу прокоментував схожість відео-ролика з заставкою, яку чимало людей бачили на початку фільмів Marvel. Він розповів, що хоч кліп і може виглядати як щось, що ви бачили до цього, надихався він виключно іграми Sony.

Як ми вже написали вище, новий логотип та заставку почнуть використовувати вже з релізом PlayStation 5, а отже найближчі проекти Sony, такі як Ghost of Tsushima, Last of Us II та ПК-версію Horizon Zero Dawn вийдуть ще під брендом Sony Worldwide Studio.

Чимало користувачів вже побачили у новій заставці Sony схожість не лише з інтро фільмів Marvel, а й з подібними роликом від Xbox Game Studio, прямого конкурента PlayStation Studio.

Читайте також

PlayStation Plus святкує 10-річчя і робить подарунки

“ААА-ігри мають тривати 12-15 годин” – так вважає колишній голова Sony

Shawn Layden

Що показали на PlayStation 5 — The Future of Gaming

PlayStation 5

У Amazon з’явилася PlayStation 5 та ігри для неї

[ОНОВЛЕНО] Показ ігор для PlayStation 5 пройде 11 червня

Sony порушила законодавство Австралії

Sony Playstation

Ретро-шутер Project Warlock вийде на PlayStation у червні

Sony перенесла показ ігор для PS5

Популярне