Sony запускає новий бренд на зміну Worldwide Studio

Sony запускає новий бренд для своїх головних проектів, який отримав назву PlayStation Studio. Почне працювати PS Studio з виходом PlayStation 5. Поки що ж компанія показала логотип та відео-ролик, який буде грати на початку майбутніх великих проектів Sony.

Ми показали вам анімаційний ролик, який буде грати на початку наших проектів, однак це не єдине місце, де з’являтиметься бренд. Ми створили багато анімацій, що гратимуть у наших трейлерах. Також ми будемо використовувати логотип для реклами, а також у всіх інших творчих активностях, наприклад на обкладинках ігор

Ерік Лімпел, віце-президент Sony та голова відділу глобального маркетингу

PlayStation Studio прийде на замінну Sony Worldwide Studio. Компанія відмовляється від останнього, оскільки бренд не створював у гравців прямих асоціацій з PlayStation. З релізом PlayStation 5 під маркою PS Studio виходитимуть як проекти внутрішніх студій, таких як Naughty Dogs та Insomniac, так і проекти сторонніх компаній роботу яких контролюватиме Sony.

Крім того, Ерік Лімпел одразу прокоментував схожість відео-ролика з заставкою, яку чимало людей бачили на початку фільмів Marvel. Він розповів, що хоч кліп і може виглядати як щось, що ви бачили до цього, надихався він виключно іграми Sony.

Як ми вже написали вище, новий логотип та заставку почнуть використовувати вже з релізом PlayStation 5, а отже найближчі проекти Sony, такі як Ghost of Tsushima, Last of Us II та ПК-версію Horizon Zero Dawn вийдуть ще під брендом Sony Worldwide Studio.

Чимало користувачів вже побачили у новій заставці Sony схожість не лише з інтро фільмів Marvel, а й з подібними роликом від Xbox Game Studio, прямого конкурента PlayStation Studio.

Читайте також

Sony збирається придбати аніме-сервіс Crunchyroll майже за $1 млрд

Sony оновила мобільний додаток PlayStation

PlayStation App

PS+ Collection, ігри за підпискою в листопаді та інші подробиці

PlayStation 5 продається у 168 (!) разів краще за PS4

Playstation 5

Як же виглядатиме нова PS5 в порівнянні з попередницями?

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation