Sony запускає новий бренд на зміну Worldwide Studio

Sony запускає новий бренд для своїх головних проектів, який отримав назву PlayStation Studio. Почне працювати PS Studio з виходом PlayStation 5. Поки що ж компанія показала логотип та відео-ролик, який буде грати на початку майбутніх великих проектів Sony.

Ми показали вам анімаційний ролик, який буде грати на початку наших проектів, однак це не єдине місце, де з’являтиметься бренд. Ми створили багато анімацій, що гратимуть у наших трейлерах. Також ми будемо використовувати логотип для реклами, а також у всіх інших творчих активностях, наприклад на обкладинках ігор

Ерік Лімпел, віце-президент Sony та голова відділу глобального маркетингу

PlayStation Studio прийде на замінну Sony Worldwide Studio. Компанія відмовляється від останнього, оскільки бренд не створював у гравців прямих асоціацій з PlayStation. З релізом PlayStation 5 під маркою PS Studio виходитимуть як проекти внутрішніх студій, таких як Naughty Dogs та Insomniac, так і проекти сторонніх компаній роботу яких контролюватиме Sony.

Крім того, Ерік Лімпел одразу прокоментував схожість відео-ролика з заставкою, яку чимало людей бачили на початку фільмів Marvel. Він розповів, що хоч кліп і може виглядати як щось, що ви бачили до цього, надихався він виключно іграми Sony.

Як ми вже написали вище, новий логотип та заставку почнуть використовувати вже з релізом PlayStation 5, а отже найближчі проекти Sony, такі як Ghost of Tsushima, Last of Us II та ПК-версію Horizon Zero Dawn вийдуть ще під брендом Sony Worldwide Studio.

Чимало користувачів вже побачили у новій заставці Sony схожість не лише з інтро фільмів Marvel, а й з подібними роликом від Xbox Game Studio, прямого конкурента PlayStation Studio.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

helldivers 2

PlayStation скорочує 900 працівників та закриває London Studio

sie

PS VR2 стане сумісним з ПК пізніше цього року

sony psvr2

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Helldivers 2

Sony подешевшала на 10 мільярдів доларів за результатами останнього фінансового звіту PlayStation

p.ua.sony patent main

Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

helldivers 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: