Sony запустили власний стрімінговий сервіс… але є нюанс

Bravia Core — це новий стрімінґовий сервіс від Sony, в якому можна дивитись їхні фільми. Там уже є “Людина-Павук: Далеко від дому” (Spider-Man: Far From Home), “Бладшот” (Bloodshot),  “Веном” (Venom), серії “Інший світ” (Underworld), “Оселя зла” (Resident Evil) та багато іншого. Все це у 4К HDR якості і з DTS звуком. Але є нюанс: як ви вже напевно здогадалися з навзи, доступний сервіс лише для власників телевізорів серії Bravia XR, до яких він буде додаватися безкоштовно.

Зазначається, що головною перевагою власного стрімінґу від Sony є технологія Pure Stream: передача даних зі швіидкісттю до 80 Мб/с. Якість фільмів в таком режимі можна спокійно порівнювати з форматом Blu-Ray. Фільми ж, які були відзняті у IMAX-форматі, на телевізорах Bravia матимуть більше співвідношення сторін екрану.

Зрозуміло, що наразі технологія прив’язана до конкретної лінійки телевізорів і навіть близько не є конкурентом для Netflix, Disney+ та інших, але так чи інакше Sony тепер теж “у грі”, а бібліотека Bravia Core вже нараховує десятки фільмів від класики до сьогодення. Крім того, є ще додатковий контент — StudioAcсess дає безпрецедентний доступ до матеріалів про створення фільмів.

Є тільки одне питання: що сталося у промо-ролику з фільмом 2012 року “Згадати все” (Total Recall), кожен кадр з якого виглядає, як піратський DVD?

Читайте також

У PlayStation Store теж розпочався літній цінопад

PlayStation

В Україні запрацював оновлений PlayStation Plus

PlayStation Plus

PlayStation не відвідає цьогорічний Gamescom

PlayStation

Чутки: Sony готує нову лінійку ґеймерських пристроїв

Sony

Кіноадаптація Gran Turismo вийде в серпні 2023 року

Gran Turismo 7

Чутки: Sony планує випустити «професійний» ґеймпад для PS5

DualSense

Bloomberg: God of War Ragnarok вийде у листопаді попри всі чутки

God of War: Ragnarok

Ремейк The Last of Us вийде у вересні на PS5, а в 2023 — на ПК

tlou part1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: