Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

В умовах постійної конкуренції великі компанії все більше витрачають на купівлю менших студій, не бажаючи залишитися позаду. І схоже, Sony знайшли спосіб вирватися вперед.

За останні кілька років індустрія ігор пройшла через перерозподіл сил. Це сталося завдяки Take-Two, яка придбала компанію Zynga за12,7 млрд доларів, самій Sony, яка за 3,6 млрд відхопила собі студію Bungie, і Microsoft, що придбали ZeniMax Media/Bethesda Softworks за 7,5 ммлрд доларів і все ще плекають сподівання стосовно угоди з Activision Blizzard, останні новини про які ми писали ось тут. Також не варто забувати про Tencent, які систематично збільшують свої відсотки володіння у різних ігрових студіях, зокрема Ubisoft.

Sony — це величезний конгломерат різних напрямків бізнесу, що дозволяє мати більше місця для маневрів.

Щоб розширити можливості нашого зростання у середньо- та довгостроковій перспективі, нам потрібно збільшити свою присутність на ринках датчиків зображення та розважального бізнесу.

сказав Financial Times президент Sony Хірокі Тотокі

Для цього японці внесуть зміни у свій фінансовий підрозділ. Вони виведуть його на біржу, аби залучити необхідні кошти для інвестування. Зі слів аналітика MST Financial, Девіда Ґібсона, такий хід допоможе компанії бути агресивною у злиттях та поглинаннях студій.

Інвесторам план до вподоби, адже після оголошення новин ціни на акції Sony зросли.

Цікавий той факт, що використані кошти підрозділу дозволять уникнути компанії звинувачень в монополізації, оскільки новопридбані студії будуть позначатися як виробники програмного забезпечення або підтримка технічного та фінансового відділів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia