South of Midnight, Clair Obscur: Expedition 33, Lost Records — Порадник Ґеймера: Квітень 2025

Довкола усе цвіте. Краса така, що й намилуватися неможливо. Але потішилися й годі, час вертатися до моніторів і знайомитися з квітневими ігроновинками. Гайда дивитися що там нового.

South of Midnight, PC, XSX — 08.04

Ігроквітень розпочнеться з похмурої казки у сетингу фольклорщини південних штатів. Ми зможемо зіграти за чарівницю Гейзел, що рушить у власну низькочастотну мандрівку, де на неї чигатимуть герої та негідники з рідних їй легенд. Творців We Happy Few можна багато за що журити, та точно не за візуальну вигадливість, адже вони послідовно обирають малодосліджені у ігропросторі сетинги та відтворюють їх за власним творчим баченням. Як воно саме гратиметься — напевне сказати важко, попередньо показане залишає змішані очікування. Та будемо вірити у їхній новий проєкт та очікуватимемо на платформах від Microsoft уже 8 квітня.

Lost Records: Bloom & Rage Tape 2, PC, PS5, XSX — 15.04

Пʼятнадцятого квітня вийде другий та завершальний розділ новенької гри від Dontnod — Lost Records: Bloom & Rage. Чарівно моторошна історія про дорослішання групи підлітків привідкриває завіси усіх таємниць й розповість врешті як група впорається з чортівнею, що їх оточує. Володимир Вітовський високо оцінив початок історії, тож сподівання значні. Подивимося чи вдасться творцям їх виправдати.

Clair Obscur: Expedition 33, PC, PS5, XSX — 24.04

Створена виходцями з Ubisoft, Sandfall Interactive врешті готова продемонструвати світові своє перше повнорозмірне творіння — Clair Obscur: Expedition 33. І хизуватися відверто є чим, адже гра заввиграшки претендує на чин найочікуванішого релізу квітня. Якщо за першою презентацією очікування від юної французької команди були змішаними, то вже зараз, після перших превʼю, спільнота застигла в очікуванні. Адже дуже хочеться зануритися у цей чарівний, натхненний елементами французької історії, фентезійний світ та допомогти йому подолати злу чаклунку у останній для нього експедиції. Загубитися у покрокових боях вдасться вже 24 квітня.

Fatal Fury: City of the Wolves, PC, PS4, PS5, XSX — 24.04

Усього 26 років знадобилося SNK, щоб згадати про іще одну власну файтингову франшизу — Fatal Fury. Двадцять четвертого квітня вона повернеться з новенькою інсталяцію із підзаголовком City of the Wolves. Центральною геймплейною фішкою стане REV-система, яка хоч не передбачатиме розпивання спиртовмісних енергетичних напоїв, націлена на те аби ви могли викручувати динаміку поєдинку до небес з перших його митей. Наскільки феєричним видасться поврнення дізнаємося вже незабаром.

Меншенькі релізи

До основного переліку, квітень підготував нам низку менших, але також дуже важливих новинок. Ось наприклад першого числа вийде неймовірно мила пригода від Don’t Nod — Koira. А другого числа до сучасних платформ добереться ремастер майже тридцятирічного платформера Croc: Legend of the Gobbos. Опісля, третього квітня, користувачі ПК зможуть насолодитися The Last of Us Part II Remastered після багатьох років очікування.

Восьме квітня відзначиться виходом космічної містобудівної стратегії Ixion на консолях. Після чого, 9 квітня, світ потрясатиме, поки невідомо в якому ключі, нова частина Commandos — Origins. А десяте число принесе нам одразу трійку знакових релізів: містичний роуґлайк-загадку Blue Prince, другу частину відомої Monaco та ремастер The Talos Principle.

Ну а під кінець місяця вийде невідь кому потрібний ремастер Days Gone, 25 квітня, та вкрай очікувана, для PS5, Forza Horizon 5. Остання завітає на консоль від Sony аж 29 числа.

Владислав Папідоха

Predator та Nitro роблять ігрові світи напрочуд реальними: Acer представляє свої ігрові флагмани на Computex 2026

Ігрові ноутбуки, портативні консолі та справжні монстри з GeForce RTX 50 для безкомпромісного ґеймінґу: 2-6…

15 години

Розумна міська мобільність: Acer представляє розумний підключений електротранспорт на Computex 2026

На виставці Computex 2026 компанія Acer представляє широкий асортимент електровелосипедів і електросамокатів та сумісне уніфіковане…

16 години

11 ігор на двох, які перевірять ваші стосунки

Колись спільна гра перед одним телевізором асоціювалася з Mortal Kombat та Need for Speed. Проте…

17 години

Вийшов трейлер фільму “Натиск”… І дещо дуже нагадує

Новий бойовик жахів (як ще це назвати?) від A24 "Натиск" (Onslaught) за режисурою Адама Вінґарда…

20 години

Творець Mewgenics i The Binding of Isaac образився на українських гравців

Інді-розробник Едмунд Мак-Міллен, відомий за Super Meat Boy, The Binding of Isaac і нещодавньою Mewgenics…

2 дні

Call of Duty: Modern Warfare 4 не матиме “клоунських” скінів, обіцяють розробники

Скіни найдивніших персонажів стали вже рутинними для Call of Duty, але схоже франшиза збирається повертатись…

3 дні

This website uses cookies.