Space Hulk — посвята неофітів у Ваху

Автор: Роман Береговий @UltramarinUa

qwewqeqwedsfdsfdsgrtkhjyitu

Вчора було зняте ембарґо на публікацію матеріалів про Space Hulk: Ascension Edition, тож доки я намагаюся написати огляд, пропоную вам трохи цікавого про гру та всесвіт Warhammer 40.000 загалом.

Отож, щоб зрозуміти гру, її ціль та призначення, потрібно мати певні базові знання зі всесвіту Warhammer 40.000, бо інакше дії персонажів видаються ще більш абсурдними та ембіцильними, ніж вони є насправді.

Перш за все розповім, що то за Space Hulk (і жодного мені тут Галка в космосі, ніколи не перекладайте цей термін, НІКОЛИ, бо мені тут ще тільки легендарних орочих Танкокурварів не вистачало). Отож у світі Warhammer 40.000 більшість рас можуть подорожувати з надсвітловими швидкостями, користуючись паралельним виміром, котрий зветься Варпом (місце, що трохи більше, ніж повністю, складається з безумства й хаосу (й Хаосу теж)). Як можна очікувати, вищезгадана місцина є далеко не найспокійнішою, бо населена демонами і чимось ще гіршим. Тож для безпечних подорожей зазвичай використовують поле Ґеллера — кулю реальності, що оточує корабель у варпі та не дає різній потолочі вас дістати.

Space_Hulk (1)

Goff_Boy (1)

Коли ж найгірші прогнози здійснюються, і команді корабля приходить кінець (у ліпшому випадку), судно просто самовільно дрейфує варпом. Коли декілька таких кораблів-привидів зіштовхуються, нечисті енергії варпу сплавляють їх воєдино. Час до часу такі космічні потвори Франкенштайна вилазять назад в реальний простір, де їх доволі часто „колонізують“. Найчастіше — це беруть на себе дві раси:

Орки, бо їм банально ЛІНЬ будувати більше зорельотів, крім того, на  Space Hulk‘у є купа брухту та іншого мотлоху, з котрого Мекбої можуть склепати купу всього, від заппа-ґана й смертодреда до бАйових ваґонів й ґарґантів.

Друга раса — це всюдисущі тираніди, що садять туди силу-силенну генокрадів, і давши смачного підсрачника, відправляють їх на зараження інших рас й проведення диверсій в тилу ворога.

Отож, що маємо? Великий потворний корабель-конструктор з купою злих ксеносів на борту. ХТО й головне, НАВІЩО добровільно полізе в це осине гніздо? Правильно, браві космодесантники!  Навіщо, бо Space Hulk — це безцінне джерело археотехнологій, що могли там зберегтись.

Space_Hulk_Ship

qweeeertyТа навіть звичайні космодесантники (майже 3-метрові геномодифіковані суперлюди, закуті в силову броню, зброя котрих стріляє міні-ракетами) недостатньо витривалі й оснащені, тож за справу беруться їх спецвійська — Термінатори. Вони — еліта серед еліти, найвправніші з бійців ордену, котрим довірили одні з найцінніших реліктів — комплекти термінаторської броні (в минулому зроблена зі скафандра для ремонту плазмових реакторів ЗСЕРЕДИНИ), котра витримує просто нереальну кількість пошкоджень і може їх з надлишком повернути.

Якщо справа стосується орків то немає нічого особливого, нас же більше цікавлять генокради — потвори, пазурі котрих можуть відкривати термінаторів, немов консерви. Тож їхні бої з термінато

Отож, як бачите, це доволі цікаво (а може й ні), настільки, що навіть була зроблена настільна гра, з несподіваною назвою Space Hulk і ціла серія комп’ютерних ігор з такою ж назвою. Огляд однієї з них — Space Hulk: Ascension Edition ви зможете побачити на нашому сайті вже незабаром.

P. S. Якщо є охочі, то я можу й надалі писати статті за всесвітом Warhammer 40.000 на цікаві для вас теми, тож пишіть в коментарях.

P. P. S. Мало не забув, якщо хочете, можна зробити й стрім.

Останні статті

Наскільки PSP актуальна у 2019?

Автор: Владислав Папідоха

Sony PSP (PlayStation Portable)

Огляд фільму «Мері Поппінс повертається»

Автор: Костянтин Микуленко

Мері Поппінс повертається / Mary Poppins Returns (2019)

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 02: Resident Evil 2 (1998)

Автор: Андрій Нагорний

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 02: Resident Evil 2 (1998)

Голосуємо за найкращі ігри року | PUGA

Автор: PlayUA

Голосуємо за найкращі ігри року | PUGA

Чи варто йти на фільм «Аліта: Бойовий ангел»? Так, так і ще раз так!

Автор: Владислав Папідоха

Аліта: Бойовий ангел / Alita: Battle Angel (2018)

Огляд фільму «Робін Гуд»

Автор: PlayUA

Робін Гуд / Robin Hood (2018)

Найважливіші анонси з TGA 2018

Автор: Олег Куліков

The Game Awards 2018