Splinter Cell повертається… у вигляді аніме на Netflix. Зате від сценариста “Джона Віка”

Важко зараз бути шанувальником Splinter Cell. Роками чекаєш гру — а тобі підсувають гостьову появу Сема Фішера у Ghost Recon Wildlands. Уже готовий навіть на лінивий ремастер класичної четверки ігор — нє-а, тримай анімешку.

Вчора стало відомо, що Netflix працює над черговою анімаційною адаптацією популярної відеогри. Черговою, бо окрім Castlevania, стрімінговий сервіс готує проекти за мотивами Dragon’s Dogma, Cyberpunk 2077… і тепер от Splinter Cell. Сценаристом та виконавчим продюсером проекту стане Дерек Кольстад, творець Джона Віка, що неабияк тішить. Навіть представники Netflix настільки вірять в його ідеї, що погодили відразу два сезони (16 серій загалом).

Ясна річ, датою релізу зараз навіть і не пахне, але зважаючи на те, з яким запалом Netflix узялася за ігрові адаптації, то шанси анімаційного Splinter Cell загнутися у виробничому пеклі вкрай малі. Чого не скажеш про заплановану екранізацію з Томом Гарді — про неї не було чутно ще з 2017.

Також нагадуємо: раніше італійський актор озвучення повідомив, що Ів Ґіймо дотримав свого минулорічного слова — нова частина Splinter Cell таки перебуває в розробці. Проект мали анонсувати цього року, проте пандемія та провал Ghost Recon: Breakpoint змусив компанію відкласти анонс. До всього, ще й Gods & Monsters укотре показала, чому не варто анонсувати гру задовго до її релізу. Тому якщо Splinter Cell не зазнає суттєвих змін (що могло статися завдяки тому ж Breakpoint), то офіційно нам представлять її десь наступного року (або на TGA, якщо дуже пощастить).

Читайте також

Подкаст «MANGUA» #04: Страсті за Євангеліоном або яой, титани, два піструни

Сем Фішер повертається! Щоправда, у Rainbow Six Siege

Splinter Cell

Netflix випустить серіал про “золоту добу ігротворення”

High Score Netflix

Beyond Good & Evil отримає екранізацію від Netflix

Подкаст «MANGUA» #03: ІДЕА НАШОЇ ІДЕЇ або як Сорос хентай в Україні буде видавати і в Ашані продавати

Подкаст «MANGUA» #02: Отримуємо катарсис від авторки української манґи або як ми наш перший конкурс проводимо

Яка частина Splinter Cell є вашою улюбленою?

Прийдешні Кіноадаптації Ігор (OLDboi)

Популярне