Спокута гріхів Blizzard за World of Warcraft: Warlords of Draenor

Запуск World of Warcraft: Warlords of Draenor минулого тижня не був гладеньким для компанії Blizzard. Зменшення пропускної здатності серверів, а ще й великий наплив охочих зіграти у WoW створив кілометрові черги, в рази більші, аніж за попередніх релізів оновлень, на додачу — DDoS-атаки на сервери. Хоч, загалом, оновлена гра сподобалася більшості гравців, незважаючи на такі проблеми.

Щоб загладити вину, до фанів на офіційному форумі звернувся виконавчий продюсер Дж. Ален Блек. Окрім його слів розуміння проблеми й обіцянки, що вже все буде набагато краще, він написав таке:

Через труднощі, з якими багато хто з вас зіткнувся у перші кілька днів запуску, ми додаємо всім тим, хто мав активну підписку станом на п’ятницю 14 листопада в Америці, Океанії та Європі по п’ять днів екстрено до вашої підписки.

Я також надіюся, що ви приймете наші вибачення та збережете свою віру в нас. Ми любимо World of Warcraft і дуже пишаємося цим доповненням. Тож такий початок сильно розчарував нас.

Ця новина, мала б хоч трішки компенсувати ту емоційну енергію, витрачену під час очікування у черзі за дозою World of Warcraft у вельмишановних підписників.

Читайте також

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Новий смертельний персонаж з’явився у Heroes of the Storm

Maiev Shadowsong

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Популярне