Справжні будівлі несправжнього міста: цікаві подробиці зі зйомок другого “Джокера”

Ґотем, відоме місто з коміксів DC, значною мірою базується на Нью-Йорку, від якого і отримало свою назву (одну з неофіційних застарілих назв). У “Джокері” Тодда Філліпса Ґотем — однозначно майже Нью-Йорк, причому 1980-х рр. Але знімали місто далеки не тільки в Нью-Йорку, хоч декілька ключових і вже іконографічних кадрів зроблені, все-таки, там. Істотну частину часу Ґотем у першому фільмі грало місто Ньюарк у штаті Нью-Джерсі. Ньюарк схожий по атмосфері та архітектурі на те, що потрібно було режисеру, однак йому бракує масштабу, тож в окремих кадрах художникам з візуальних ефектів довелося постаратись, щоб замалювати пусті та невідповідні прошарки велетенським містом, яке трохи “давило” б на глядача.

Подробиці зі зйомок другого фільму, «Джокер: Божевілля для двох» (Joker: Folie à Deux) розкривають трохи цікавинок про те, як робляться такі речі. 13-14 січня 2023 року одна з численних знімальних груп фільму рівно один день знімала конкретні місця в Нью-Йорку в різний час дня та ночі. В офіційній документації, що вона була щедро розвішана на місці зйомок зазначено, що ця знімальна група конкретно займається візуальними ефектами фільму, тож, скоріше за все, більшість відзнятих кадрів стане складовими інших кадрів в рамках композитинґу — процесу створення одного кадру з кількох відзнятих.

Чи не найбільша цікавинка, за якою і опізнали фільм в процесі зйомок — логотип з назвою. Як відомо, велике студійне кіно часто проходить по документах під альтернативними робочими назвами, щоб привертати менше уваги. Важко сказати, чи працює такий підхід наразі, адже “Джульєтту” (Juliet) опізнали одразу ж не лише по самій назві (“Джокер” так само знімався під назвою “Ромео”), а ще й по силуетах Хоакіна Фенікса та Леді Ґаґи.

«Джокер: Божевілля для двох» (Joker: Folie à Deux) слід очікувати у 2024 році. Стрічка матиме по собі елементи мюзиклу, але загалом обіцяє настільки ж гучне, серйозне та атмосферне кіно як і перший фільм.

Окрім яскравого тизеру Тодд Філіпс вже ділився в своєму Instagram першою фотографією Хоакіна Фенікса зі знімального майданчику і контраст між цими двома матеріалами відчутний та цікавий.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Леді Ґаґа з’явиться на прийдешньому фестивалі у Fortnite

Fortnite Festival 2 Lady Gaga

Сиквел “Джокера” покаже реальне безумство… Тому це буде мюзикл

Джокер

Сиквел «Джокера» отримав сценарій та підзаголовок

joker

Зйомки «Джокера 2» розпочнуться в 2023. І там зіграє Леді Ґаґа

Біда на біді: Кіновсесвіт DC продовжує втрачати акторів?

Flash

Усі переможці премії «Золотий глобус-2020»

Зробив чудового «Джокера» — отримай чудовий гонорар

«Джокер» з Хоакіном Феніксом б’є новий рекорд