web analytics

Спробуйте українську гру Arcane Blast. Демо вже доступне!

Українські розробники з Дніпра — студія Campfire Studio пропонують вам спробувати демоверсію своєї гри — Arcane Blast. Існують сотні тисяч варіантів світів і в одному з них коти стали чаклунами. Дуже завзятими та винахідливими.

Arcane Blast — це динамічний, насичений подіями, сповнений чаклунства роуґлайк, де гравцю потрібно опанувати сім стихій. Їх комбінації допоможуть вам утворювати потужні реакції та вбивати натовпи ворогів. Все для того, щоб допомогти коту-чаклуну Адріану знайти шлях додому з підземелля часу.

Трохи сюжету: Фелікс Лунносон, найстарший учень Адріана, знаходить загублений магічний артефакт, Сферу Вигнанців, і використовує його, щоб ув’язнити свого вчителя в підземеллі часу.

Адріан, який опинився у світі Тіньвіллі, з останніх сил відтворює свій замок, але позбавляється своєї магії. Гравець, в образі Адріана, буде досліджувати розбійницький світ, знищувати босів, щоб розблокувати магічні сили, зустрічати істот з унікальним набором здібностей.

Головний герой дуже хоче повернутися в реальний світ, розгадавши секрети цього місця і опанувавши стихії, щоб відновити свою колишню силу.

Джерело магії котячого мага лежить у семи основних стихіях: повітря, темрява, вогонь, мороз, блискавка, природа та вода. Завдяки своїм знанням і здібностям ви можете розблокувати сили за межами цих первинних стихій, створюючи унікальні комбінації для нових атак.

Стріляйте руйнівними вогняними кулями, підхоплюйте монстрів вихором або викликайте всепоглинаючі водяні сфери. Вивчайте слабкі місця ворогів, готуючись до битви з фінальним босом, і підбирайте атаки з урахуванням його слабкостей.

Кожен новий рівень буде відкривати гравцям нові заклинання, здібності та модифікатори, що робить кожне проходження абсолютно новим досвідом. Обмежити який може тільки ваша уява.

Зустрічайте таємничих істот по всьому Тіньвіллю та досліджуйте його таємниці, відновлюючи свою силу.

У міру проходження гри на вас чекають складні сутички з босами, кожен з яких має свої унікальні здібності та спорядження, які можна розблокувати.

Гра має можливість мультиплеєру, де ви з друзями можете утворити тандем з різноманітних стихій, що неодмінно приведе до несподіваних реакцій. Комбінуйте заклинання, щоб максимізувати свою силу і спробувати вирватися з цієї пастки часу. Але пам’ятайте, що чим більша ваша команда, тим складніші випробування чекають на вас.

В процесі гри ви будете отримувати все більше і більше унікальних заклинань з різною силою і ефектом. Викличте чорну діру, яка притягує всіх ворогів, киньте метеоритний дощ, що спалює все на своєму шляху, або перетворіть величезного ворога на маленьку, беззахисну овечку.

Тепер до технічних моментів. Поки що у грі присутня тільки англійська локалізація, однак Campfire Studio обіцяють, що українська буде доступною на релізі. Весь музичний супровід та звукові ефекти — це авторська робота самих розробників. Ігрова сесія не є довгою — на один захід потрібно від 20 до 30 хвилин, однак не обманюйте себе, активностей вам вистачить з головою.

Конкретної дати виходу гри у Campfire Studio не називають, однак планують випустити Arcane Blast десь у третьому кварталі 2024 року. Однак всі охочі вже можуть зіграти в демоверсію, яка доступна у Steam. І не забудьте додати до бажаного — підтримайте українських розробників!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Азовець Олександр “Сей” Лаптій зіграв одного з персонажів у S.T.A.L.K.E.R. 2

Олександр Сей Лаптій сталкер 2

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 почали розповідати про персонажів гри

фауст 1й

Українська візуальна новела про балет Light de deux вийде у Steam

p.ua. light de deux головна

Розробники Echo of Prypiat вибачилися перед українцями за продаж гри в РФ

echo of pripyat our future game v0 nuoa1extr61d1

Спробуйте українську моторошну візуальну новелу «Те, що лишається». Демо вже доступне

p.ua.Те, що лишається головна

Докопатись до дна! Враження від української Codename: Ocean Keeper

p.ua.codename ocean keeper

Українська візуальна новела «Жило на небі Сонце» вийде в Steam

p.ua.shine on, my little sun

Вийшов український горор Bureau of Contacts, що використовує ШІ

bureau of contacts 3