Square Enix назавжди дозволить співробітникам працювати з дому

Ігровій індустрії, як і іншим, дісталася своя порція труднощів до адаптації та роботи в умовах пандемії: постійні перенесення, затримка розробки, налагодження комунікації тощо.

Японські розробники до віддаленого режиму не звичні. Тим цікавіше, що видавництво Square Enix у своєму повідомлені наголосо, що з 1 грудня цього року усі працівники матимуть змогу обирати, в якому режимі вони хочуть працювати, а віддалений режим — відтепер офіційний стиль компанії, який вона підтримуватиме. Таким чином, планують не лише створити гнучкі умови, урізноманітнити середовище, а також, щоправда в майбутньому, підвищити продуктивність і допомогти працівникам знайти оптимальний баланс між роботою та особистим життям.

Офіси залишаються на місці, а деякі завдання можна буде виконувати лише в них (скажімо, з міркувань інформаційної безпеки). В Square Enix вважають, що працювати з дому буде близько 80% співробітників щонайменше у перший місяць програми. Переосмислення робочих процесів підтримує і компанія Microsoft, яка вважає, що віддалений режим має стати новим стандартом для більшості посад.

Читайте також

Мобільна NieR Re[in]carnation вийде на початку 2021 року

Nier

Ремастер класичної jRPG SaGa Frontier заплановано на 2021

Square Enix показала фігурки персонажів NieR: Automata за 3000 $

NieR: Automata

Tomb Raider перезапустили… на мобілках

tomb raider reloaded

У Marvel’s Avengers завітає Кейт Бішоп

Marvel's Avengers

«Месники» від Square Enix провалилися у продажу

Marvel's Avengers

Косметичні предмети в Marvel’s Avengers подешевшали назавжди

Перші подробиці Final Fantasy XVI