Сталлоне відправить «Нестримних» у пекло

Доки четвертий фільм серії бойовиків-ансамблів «Нестримні» знаходиться у підвішеному стані, історія продовжується. Сільвестр Сталлоне і відомий сценарист коміксів Чак Діксон (який серед іншого створив Бейна для DC Comics) придумали сюжет, який може викликати подив — «Нестримні» опиняться у справжньому Пеклі. Такий екзистенційний поворот, втім, не завадить графічному роману «Нестримні» (The Expendables) бути переповненим екшеном і знайомими обличчями: свою зовнішність для малюнку відомого художника коміксів Грехема Нолана залюбки позичили Джейсон Стетхем, Джет Лі, Ренді Кутюр, Дольф Лундгрен, Міккі Рурк і, звісно ж, Сталлоне.

Цікаво, що “підіймати” проект вирішили за допомогою краудфандингу на платформі Indiegogo і зібрали 114 808 доларів США, 1148% відносно запланованих 10 000$. Як результат, проект “розігнався” не на жарт: окрім основного сюжету на 50 сторінок, у книжці будуть три додаткові сюжети від художників Джейсона Джонсона, Келсі Шеннона і Бутча Джуса, а також щонайменше п’ять варіативних обкладинок.

До кінця збору коштів залишилось ще 18 днів, тож охочі до ексклюзивних варіанток, футболок і інших бонусів з улюбленими персонажами — ще мають змогу отримати їх за ціною, яка, скоріше за все, буде нижче ринкової.

 

Читайте також

ПК-версії ігор Quantic Dream отримають коробкові видання

Detroit: Become Human

HTC показали нові VR-шоломи лінійки Vive Cosmos

htc vive

Розробники The Witcher 3 отримуватимуть більше грошей від Steam

The Witcher 3: Wild Hunt

Valve коротко розповіли, чого чекати у релізній версії Dota Underlords

Скоро ви зможете придбати маленького Йоду з “Мандалорця”

йода

У Red Dead Redemption 2 тепер також є Hot Coffee ♥

GeForce NOW продовжує втрачати ігри

У мережі з’явилися нові скріншоти Resident Evil 3 Remake

Популярне