Сталлоне відправить «Нестримних» у пекло

Доки четвертий фільм серії бойовиків-ансамблів «Нестримні» знаходиться у підвішеному стані, історія продовжується. Сільвестр Сталлоне і відомий сценарист коміксів Чак Діксон (який серед іншого створив Бейна для DC Comics) придумали сюжет, який може викликати подив — «Нестримні» опиняться у справжньому Пеклі. Такий екзистенційний поворот, втім, не завадить графічному роману «Нестримні» (The Expendables) бути переповненим екшеном і знайомими обличчями: свою зовнішність для малюнку відомого художника коміксів Грехема Нолана залюбки позичили Джейсон Стетхем, Джет Лі, Ренді Кутюр, Дольф Лундгрен, Міккі Рурк і, звісно ж, Сталлоне.

Цікаво, що “підіймати” проект вирішили за допомогою краудфандингу на платформі Indiegogo і зібрали 114 808 доларів США, 1148% відносно запланованих 10 000$. Як результат, проект “розігнався” не на жарт: окрім основного сюжету на 50 сторінок, у книжці будуть три додаткові сюжети від художників Джейсона Джонсона, Келсі Шеннона і Бутча Джуса, а також щонайменше п’ять варіативних обкладинок.

До кінця збору коштів залишилось ще 18 днів, тож охочі до ексклюзивних варіанток, футболок і інших бонусів з улюбленими персонажами — ще мають змогу отримати їх за ціною, яка, скоріше за все, буде нижче ринкової.

 

Читайте також

Bloodstained: Ritual of the Night анонсовано для iOS та Android

PlayStation 5 втратила один зі стартових ексклюзивів

Gears 5 дозволить замінити Маркуса Фенікса на Дейва Батісту

Gears 5

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Detroit: Become Human отримала нове колекційне видання

Detroit: Become Human

Mortal Shell отримала нові скіни, квест і саундтрек

Mortal Shell

Встигніть безкоштовно отримати саундтрек до першого сезону серіалу “Ганнібал”!

Як Among Us стала частиною виборчого процесу в США

Популярне