Стали відомі ігри для підписників PS Plus на лютий

Sony оголосила перелік ігор, які підписники PS Plus отримають у лютому. Три гри, а саме Control: Ultimate Edition, Concrete Genie та Destruction AllStars, будуть доступні для підписників з 2 лютого по 1 березня. Цього разу, нажаль, без відео від PlayStation Україна.

У Control (на який у нас є огляд), гравцям належить взяти на себе роль Джессі Фейден, дівчини, яка у пошуках свого брата відправляється в Федеральне бюро контролю. Коли дівчина потрапляє туди, виявляється, що бюро займається дослідженням паранормальних явищ… Ultimate Edition окрім самої гри містить також доповнення The Foundation та AWE.

Concrete Genie розповідає про Еш, тінейджерку, яка з допомогою чарівного пензлика, повинна намалювати покинуте місто Денська та повернути його до життя.

І остання гра у списку це Destruction AllStars, реліз якої відбудеться 2 грудня. На відмінну від двох інших ігор, Destruction AllStars буде доступна по підписці PlayStation Plus до 5 квітня. У цій грі зірки і машини стикаються. Домінуйте у блискучому глобальному явищі Destruction AllStars – дивовижному виді спорту, де битви проходять на автомобілях!

Читайте також

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

Cyberpunk 2077 готується до повернення у PS Store

Cyberpunk 2077

Hades вийде на Playstation та Xbox у серпні

Hades

Epic Games Store роздає Control

Sony та Balenciaga випустили футболки PS5, дорожчі за саму консоль

Відбувся перший показ ігроладу Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Uncharted 4 стане наступною грою Sony на ПК

Чому реліз PlayStation був важким? (Rendaros UA)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: