А ось і перелік нових ігор Xbox Game Pass на червень

Microsoft поділилися переліком нових ігор для Xbox Game Pass, які відкриватимуться гравцям від сьогодні і до 7 червня. Загалом, 6 ігор стануть доступними підписникам протягом наступного тижня.

Вже від сьогодні кожен підписник Game Pass може отримати For Honor: Marching Fire Edition. Поринути у епічні битви на мечах, сокирах, та іншій холодній зброї з гравцями чи у ігрових заходах можна буде на ПК, консолях та у хмарі.

Завтра, 2 червня, відкриється наступна гра, а точніше цілих три — Ninja Gaiden: Master Collection. Гравці зможуть насолодитися всіма трьома іграми серії, DLC, ігровими модами, скінами та взагалі всім контентом для кожної з гри у одному наборі. Ігри будуть доступні на консолях та ПК.

А ось 7 червня, підписники отримають 4 фінальних гри: Assassin’s Creed Origins, Chorus, Disc Room та Spacelines from the Far Out.

Assassin’s Creed Origins є новим початком для серії. Цього разу події відбуваються в Стародавньому Єгипті. Досліджуйте Великі піраміди, пливіть вниз по Нілу та відкривайте темні таємниці, дізнаючись про заснування Братства Ассасинів. Пограти можна буде на консолях, ПК та у хмарі.

У Chorus гравці беруть на себе роль Нари, яка розпочинає свій шлях по знищеню темного культу. У цьому космічному шутері можна буде вікдривати жахаючі види зброї та неймовірні здібності, приймаючи участь у різних битвах та досліджуючи стародавні храми. Гра теж буде доступна на усіх платформах.

Події Disc Room відбуваються у 2089 році, коли на орбіті Юпітера з’являється неймовірних розмірів диск. Одягніться у великий скафандр відважного вченого та дослідіть цю розгалужену міжгалактичну бійню. Не бійтеся померти, ваш наступний забіг на відстанні натискання кнопки. Disc Room доступна на ПК, консолях та у хмарі.

Spacelines from the Far Out — це «рогаликоподібна» кооперативна гра про авіакомпанії в космосі, де можна розблуковувати космічні кораблі, покращення, персонажів та кастомізацію, випадково згенеровані виклики, подорожі та маршрути, з великою порцією космічної ери 60-х років і джаззу! Доступна на ПК та консолях.

Читайте також

Xbox прибрали пробний період за $1

Xbox Game Pass Ultimate

Як придбати Game Pass на ПК в Україні офіційно? (березень 2023 року)

Як придбати Game Pass на ПК в Україні? (2023)

PC Game Pass запрацював в українському регіоні!

Xbox Game Pass

Microsoft підтвердила, що вихід гри у Game Pass насправді погіршує її продажі

Xbox Game Pass

Sony не вважає Xbox Game Pass конкурентом

Xbox Game Pass

High on Life — найуспішніший реліз Xbox Game Pass у 2022 році

high on life

Chivalry 2 зіграло півмільйона нових гравців за 6 днів з моменту виходу в Game Pass

Chivalry 2

Продовження A Plague Tale та занурення в історію The Walking Dead — Жовтневі приємнощі Game Pass

Xbox

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: