А ось і перелік нових ігор Xbox Game Pass на червень

Microsoft поділилися переліком нових ігор для Xbox Game Pass, які відкриватимуться гравцям від сьогодні і до 7 червня. Загалом, 6 ігор стануть доступними підписникам протягом наступного тижня.

Вже від сьогодні кожен підписник Game Pass може отримати For Honor: Marching Fire Edition. Поринути у епічні битви на мечах, сокирах, та іншій холодній зброї з гравцями чи у ігрових заходах можна буде на ПК, консолях та у хмарі.

Завтра, 2 червня, відкриється наступна гра, а точніше цілих три — Ninja Gaiden: Master Collection. Гравці зможуть насолодитися всіма трьома іграми серії, DLC, ігровими модами, скінами та взагалі всім контентом для кожної з гри у одному наборі. Ігри будуть доступні на консолях та ПК.

А ось 7 червня, підписники отримають 4 фінальних гри: Assassin’s Creed Origins, Chorus, Disc Room та Spacelines from the Far Out.

Assassin’s Creed Origins є новим початком для серії. Цього разу події відбуваються в Стародавньому Єгипті. Досліджуйте Великі піраміди, пливіть вниз по Нілу та відкривайте темні таємниці, дізнаючись про заснування Братства Ассасинів. Пограти можна буде на консолях, ПК та у хмарі.

У Chorus гравці беруть на себе роль Нари, яка розпочинає свій шлях по знищеню темного культу. У цьому космічному шутері можна буде вікдривати жахаючі види зброї та неймовірні здібності, приймаючи участь у різних битвах та досліджуючи стародавні храми. Гра теж буде доступна на усіх платформах.

Події Disc Room відбуваються у 2089 році, коли на орбіті Юпітера з’являється неймовірних розмірів диск. Одягніться у великий скафандр відважного вченого та дослідіть цю розгалужену міжгалактичну бійню. Не бійтеся померти, ваш наступний забіг на відстанні натискання кнопки. Disc Room доступна на ПК, консолях та у хмарі.

Spacelines from the Far Out — це «рогаликоподібна» кооперативна гра про авіакомпанії в космосі, де можна розблуковувати космічні кораблі, покращення, персонажів та кастомізацію, випадково згенеровані виклики, подорожі та маршрути, з великою порцією космічної ери 60-х років і джаззу! Доступна на ПК та консолях.

Читайте також

Microsoft почала тестування сімейного плану для Xbox Game Pass Ultimate

Game Pass

Стрім-проходження As Dusk Falls. Частина 2 — Сьогодні о 20:00

As Dusk Falls

Стрім As Dusk Falls — Сьогодні о 20:00

As Dusk Falls

Хмарний ґеймінг від Xbox тепер на телевізорах Samsung

Xbox

У Xbox Game Pass додадуть Far Cry 5

Стрім TMNT: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

the outer worlds

Outriders все ще не стала прибутковою

Outriders

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: