Star Citizen більше не використовуватиме CryEngine

Учора Cloud Imperium Games оприлюднила прес-реліз, присвячений зміні рушія Star Citizen із CryEngine на Amazon Lumberyard.

Голова студії та творчий керівник проекту Кріс Робертс заявив, що Cloud Imperium Games давно співпрацює з Amazon, і поділився своїми враженнями від переходу: «Оскільки ми розділяємо спільне технічне бачення, цей перехід відбувся дуже плавно та легко. Ми насправді раді анонсувати, що Alpha 2.6 використовуватиме Lumberyard і AWS».

Нагадаємо, що 20 грудня зʼявилась інформація про зачинення всіх студій Crytek, окрім франкфуртської та київської. Ігровий рушій CryEngine є одним з основних продуктів компанії.

Ігровий портал Gamasutra розповідав у лютому, що Lumberyard базується на CryEngine, пропонує глибоку інтеграцію із серверною інфраструктурою Amazon Web Services та Twitch і навіть підтримує SDK шолому віртуальної реальності Oculus Rift.

Star Citizen — космічний симулятор від Cloud Imperium Games. Гра перебуває в розробці чотири роки та складається з різних модулів, кожен з яких виходить окремо.

Читайте також

Star Citizen — це RDR 2 у космосі? — PlayNews #351

Star Citizen

Star Citizen у черговий раз спромігся здивувати спільноту

Star Citizen

PlayNews #313 — Private Division, Crytek…

Star Citizen

Екс-голова студії-розробника H1Z1 працюватиме в Amazon Game Studios

PlayNews #270 — Dota 2, Rust…

Безкоштовний тиждень у Star Citizen

PlayNews #263 — Steam Dev Days, Overwatch…

PlayNews #261 — Wasteland 3, Amazon…

Популярне