Star Citizen може стати “найважчою” грою в історії

36621-star_citizen_wallpaper

Розробники наймасштабнішого космічного симулятора Star Citizen сьогодні повідомили приблизні розміри, які займатиме клієнт гри. За словами Джеремі Маскера, представника студії Cloud Imperium Games, його розмір становитиме близько 100 ГБ. Варто зазначити, що до цього моменту “найважчою” грою в історії мала стати GTA 5 для ПК — у системних вимогах гри вказано 65 ГБ. Якщо ж все буде так, як говорять розробники Star Citizen, таким званням п’ятий “Великий автовикрадач” пишатиметься не довго.

Я б не став розраховувати на зменшення розміру гри, завдяки оптимізації. Стиснення гри та вимкнення деяких елементів навряд чи зможе істотно знизити обсяги займаного простору до 30-40 ГБ. Найімовірніше, розмір гри становитиме близько 100 ГБ.

Так, ми дійсно оптимізуємо гру, зосереджуючись на продуктивності. У кожному патчі налічуються сотні нових елементів, і кожен з них займає по 200 МБ в середньому. А значить розмір патча може бути від 2 до 6 ГБ.

Гаразд, виділити 100 ГБ для гри — достатньо легка задача для сучасних жорстких дисків. Але як бути із швидкістю інтернету? Виходить, багато хто не зможе скуштувати гру у день релізу, а годинами чекатиме поки вона завантажиться. Які ваші думки щодо цього?

Читайте також

У Star Citizen можна грати безкоштовно до літа

Star Citizen

Судові розбірки між Crytek та розробниками Star Citizen завершилися миром

Star Citizen зібрала понад 250 млн доларів

Star Citizen

Star Citizen — це RDR 2 у космосі? — PlayNews #351

Star Citizen

Star Citizen у черговий раз спромігся здивувати спільноту

Star Citizen

PlayNews #313 — Private Division, Crytek…

Star Citizen

Star Citizen більше не використовуватиме CryEngine

PlayNews #270 — Dota 2, Rust…

Популярне