Star Wars Battlefront II: трейлер, дата виходу та режими

15 листопада відбувся захід Star Wars Celebration, під час якого Electronic Arts і Lucasfilm Ltd. оголосили: вихід Star Wars Battlefront Ⅱ відбудеться 17 листопада цього року. Гра потішить фанатів серії однокористувацькою кампанією, що повідає історію бійця елітного імперського загону, а також масштабними багатокористувацькими баталіями, в яких можна буде взяти участь як у ролі звичайного бійця, так і в ролі таких легендарних персонажів саги, як Йода чи Дарт Мол.

Однокористувацька кампанія представить нових персонажів і розкриє невідому сторінку саги, що повʼяже події фільмів «Зоряні війни: Повернення джедая» та «Зоряні війни: Пробудження Сили». Сюжет іграшки охопить 30 років: весь період становлення Верховного Порядку з моменту знищення другої «Зірки смерті». Головна героїня гри — Іден Версіо (Iden Versio), командирка загону «Інферно», елітного підрозділу штурмовиків Галактичної імперії. Окрім Іден гравцям будуть доступні такі відомі герої та лиходії, як Люк Скайвокер та Кайло Рен.

У багатокористувацьких режимах із підтримкою до 40 гравців Star Wars Battlefront Ⅱ представить безліч відомих локацій всесвіту зі всіх трьох епох, включаючи такі нові місцини, як джунглі Явіна Ⅳ, місто-космопорт Мос-Ейслі та базу «Старкіллер». Гравці зможуть обирати з багатьох наземних та літальних апаратів, а також матимуть широкі можливості для розвитку та вдосконалення персонажів.

Крім того, Star Wars Battlefront Ⅱ матиме режим із масштабними битвами. Criterion Games розробила систему космічних баталій з нуля, урахувавши всі аспекти керування бойовими машинами та їхнього озброєння, а також можливості для вдосконалення.

Вихід іграшки відбудеться 17 листопада 2017 року. Список підтримуваних платформ: PlayStation 4, Xbox One і ПК під управлінням Microsoft Windows. Гравці, що хочуть зіграти раніше, можуть оформити попереднє замовлення видання Star Wars Battlefront Ⅱ: Elite Trooper Deluxe Edition, що вийде 14 листопада, або оформити підписку Origin Access або EA Access, що нададуть доступ до пробної версії гри вже 9 листопада.

Читайте також

Таємниці озвучення Wolfenstein 2 (Games Gathering 2019)

Mike Bodie / Майк Боді

Disney хоче більше ігор за власними франшизами

Оголошено дату виходу 2 сезону “Мандалорця”

йода

ЕА розблокувала бонуси за передзамовлення Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Фанатський фільм від шанувальників Зоряних війн вийшов на YouTube

MSI дарує квитки на «Зоряні Війни»!

Дід MOYOz

Прем’єрний стрім Star Wars Jedi: Fallen Order

Відкриття D23 — Що показали, та розказали. (Оновлено)

Популярне