Star Wars: Battlefront — шквальна графіка!

108906_BkDt0nmZeq_sbyeprakcb4

Star Wars: Battlefront — одна з найочікуваніших ігор цього року. З усією повагою до The Witcher 3, а це все ж шутер, від DICE у всесвіті Star Wars, зі штурмовиками, бластерами і світловими мечами! У зв’язку з цим, не дивно, що навколо гри ходить чимало чуток.

Та розробники в ході Star Wars Celebration Anaheim діляться новою інформацією щодо шутера. Деякі подробиці ви могли прочитати раніше.

1426785087-star-wars-battlefront-concept-art

Star Wars: Battlefront – це не черговий Battlefield у новій обгортці, тож не слід чекати тих же особливостей, що в BF3, 4, Hardline. Ігрові журналісти вигукують в твітері про небачений ще ґеймлей, що тільки розпалює уяву фанатів.

Крім того, після завершення трейлера до “Зоряні війни: Пробудження сили” (оновлено — додано український трейлер) можна побачити кадри ґеймплею.

Тизер, який виглядає наче шматок з CGI-трейлера, насправді знятий з самої гри. Принаймні так стверджують розробники. Денніс Браннвалл, провідний дизайнер рівнів DICE каже: “Це не CGI”. Художник ефектів, Деніел Копп додає: “І пам’ятайте, Так — саме так виглядає гра”.

Цей трейлер Star Wars: Battlefront покажуть сьогодні ввечері.

Також, найгучнішою чуткою стала можлива прив’язка гри до системи Battlelog. Та розробники запевняють, що Star Wars: Battlefront матиме власну версію соціального сервісу.

Можу сказати вам, що ні, для Star Wars Battlefront НЕ БУДЕ Battlelog.”

Відповідає на запитання журналістів асистент продюсера Джеспер Нільсен.

Організатори найбільшої в світі щорічної виставки E3 оголосили у своєму Twitter, що Star Wars: Battlefront від EA і DICE буде представлено на прийдешній виставці E3 2015, до якої залишилося 2 місяці.”Проводьте обличчям по клавіатурі, якщо ви шалено схвильовані на рахунок Star Wars: Battlefront” – закликає нас офіційний твіт Е3. Кумедно, але ґеймери і справді дають волю своїй голові в коментарях.

Спробуйте і ви щось написати таким чином, якщо вас цікавить розвиток подій довкола Star Wars: Battlefront. Якщо не трапиться затримок, то реліз відбудеться на PC, PS4 і Xbox One 17-го листопада.

Читайте також

Огляд Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts 3

Mortal Kombat 11 — це просто вогонь!!! — PlayNews #355

Mortal Kombat 11

Огляд фільму «Мері Поппінс повертається»

Мері Поппінс повертається / Mary Poppins Returns (2019)

Огляд Battlefield V

Battlefield V

Королівська битва з’явиться у Battlefield V навесні

Battlefield V

EA фінансово підтримає постраждалих під час турніру з Madden NFL 19

Madden NFL 19

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

Підсумки конференції EA на E3 2018

EA Play | E3 2018

Популярне