Star Wars: The Old Republic отримає нове масштабне доповнення

На честь десятої річниці Star Wars: The Old Republic було анонсовано нове доповнення Legacy of the Sith. Воно додасть у гру новий сюжетний контент, нагороди для гравців, ігроладні нововведення та інше.

В Legacy of the Sith війна між Галактичною Республікою та Імперією Ситхів розростається на нові світи, Дарт Малгус починає приводити в дію невідомий план. 

Розпочнеться все на планеті Манаан, на яку тільки но вторглися сили Імперії Ситхів, задля того, щоб добути колто, життєво важливий медичний ресурс. Гравцям доведеться битись за контроль над планетою з окремими історіями для Імперії та Республіки. Після виконання завдання на Манаан, у грі стануть доступні нова база для фракції та щоденна арена. 

Події продовжаться на планеті Елом, де гравці потраплять у зруйнований Ліс Ситхів. За чутками, Дарт Малгус, полюючи за давньою реліквією, знайшов щось критично важливе для майбутнього як Ситхів, так і Джедаїв. Ця історія буде доступна як для одиночного проходження, так і для багатокористувацької гри. 

Окрім нових сюжетних локацій, також у Legacy of the Sith з’явиться нова операція R-4 Anomaly. У ній гравцям необхідно буде зібрати всіх своїх союзників аби побороти культ Ситхів, які намагаються скористатися давньою зброєю неймовірної сили. 

З релізом нового доповнення у грі з’являться бойові стилі. Гравці отримають можливість відокремити свій сюжетний клас від ігроладного стилю. Так гравці тепер зможуть грати за Інквізитора Ситхів з світловими мечами в обох руках, або ж навіть використовувати “Темну сторону” будучи учасником Ордеру Джедаїв. 

Разом з релізом Legacy of the Sith у грі розпочнеться й новий сезон – Galactic Season: Shadows of Underworld. Крім того у грі проведуть певні покращенні ігрового досвіду. У подальшому розробники також планують оновити UI, переробити систему PvP та багато іншого. 

Самостійно ознайомитись з усім, що чекає Star Wars: The Old Republic у наступних оновленнях та у новому доповненні можна на офіційному сайті гри. Нижче ви також можете подивитись запис повної трансляції, на якій анонсували Legacy of the Sith. 

Читайте також

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Сформовано першу в Канаді відеоігрову профспілку

Keywords Studios

Наступний Dragon Age врешті отримав… підзаголовок?

Dragon Age: Dreadwolf

Star Wars: KOTOR 2: The Sith Lords відвідає Switch вже наступного місяця

Star Wars: Knights of the Old Republic

Продовження Star Wars Jedi: Fallen Order вийде наступного року

Star Wars Jedi: Survivor

Людина-космос: помер піонер візуальних ефектів Колін Кентвелл

У The Sims 4 зʼявилася можливість обрати форму звертання до вашого персонажа

Sims 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: