StarCraft Remastered анонсовано

Враховуючи велику кількість чуток, анонс StarCraft Remastered важко назвати неочікуваним. Втім, невідомим лишалось одне – якою ж буде реалізація: переробка оригіналу чи все ж перенесення на рушій StarCraft II? Blizzard обрали перше.

StarCraft Remastered – це тотальна переробка оригіналу, яка міститиме відразу StarCraft та StarCraft: Brood War. Покращено практично все, графіку, музику, діалоги; додано підтримку широкоформатних моніторів і розширення до 4K; допрацьований мультиплеєр та покращений підбір гравців; повна підтримка сервісу Battle.net Blizzard включно з збереженнями прогресу на серверах компанії. Незмінним лишається лише одне: ґеймплей лишився саме таким же, як і 19 років тому.

Детальніше дізнатись про StarCraft Remastered та поглянути на порівняння версій можна на офіційному сайті гри. Вихід ремастера StarCraft очікується влітку цього року, однак ціна ще невідома.

Окрім StarCraft Remastered Blizzard зробили ще один сюрприз і тепер оригінальні StarCraft та StarCraft: Brood War будуть безкоштовними, з підтримкою Windows 10 і, ймовірно, гравці обох версій зможуть грати разом. Про останній патч для ванільної StarCraft, який зробить гру безкоштовною, можна прочитати за цим посиланням.

Читайте також

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Новий смертельний персонаж з’явився у Heroes of the Storm

Maiev Shadowsong

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Популярне