StarCraft Remastered анонсовано

Враховуючи велику кількість чуток, анонс StarCraft Remastered важко назвати неочікуваним. Втім, невідомим лишалось одне – якою ж буде реалізація: переробка оригіналу чи все ж перенесення на рушій StarCraft II? Blizzard обрали перше.

StarCraft Remastered – це тотальна переробка оригіналу, яка міститиме відразу StarCraft та StarCraft: Brood War. Покращено практично все, графіку, музику, діалоги; додано підтримку широкоформатних моніторів і розширення до 4K; допрацьований мультиплеєр та покращений підбір гравців; повна підтримка сервісу Battle.net Blizzard включно з збереженнями прогресу на серверах компанії. Незмінним лишається лише одне: ґеймплей лишився саме таким же, як і 19 років тому.

Детальніше дізнатись про StarCraft Remastered та поглянути на порівняння версій можна на офіційному сайті гри. Вихід ремастера StarCraft очікується влітку цього року, однак ціна ще невідома.

Окрім StarCraft Remastered Blizzard зробили ще один сюрприз і тепер оригінальні StarCraft та StarCraft: Brood War будуть безкоштовними, з підтримкою Windows 10 і, ймовірно, гравці обох версій зможуть грати разом. Про останній патч для ванільної StarCraft, який зробить гру безкоштовною, можна прочитати за цим посиланням.

Читайте також

BlizzCon 2020 скасовано!

Diablo 3 могла бути значно похмурішою

Diablo III 2005

Ремастер Diablo II побачить світ до кінця 2020 року

Diablo 2

Гарячі правки балансу під’їдуть у Hearthstone уже на наступному тижні

Hearthstone

У Hearthstone вперше з моменту виходу з’явиться новий герой

Hearthstone

У Overwatch розпочалася нова подія зі “сюжетними” завданнями

overwatch

В мережу злили відео шутера StarCraft: Ghost

Blizzard заборонила неповнолітнім ночами грати в онлайн-ігри

Популярне