StarCraft Remastered анонсовано

Враховуючи велику кількість чуток, анонс StarCraft Remastered важко назвати неочікуваним. Втім, невідомим лишалось одне – якою ж буде реалізація: переробка оригіналу чи все ж перенесення на рушій StarCraft II? Blizzard обрали перше.

StarCraft Remastered – це тотальна переробка оригіналу, яка міститиме відразу StarCraft та StarCraft: Brood War. Покращено практично все, графіку, музику, діалоги; додано підтримку широкоформатних моніторів і розширення до 4K; допрацьований мультиплеєр та покращений підбір гравців; повна підтримка сервісу Battle.net Blizzard включно з збереженнями прогресу на серверах компанії. Незмінним лишається лише одне: ґеймплей лишився саме таким же, як і 19 років тому.

Детальніше дізнатись про StarCraft Remastered та поглянути на порівняння версій можна на офіційному сайті гри. Вихід ремастера StarCraft очікується влітку цього року, однак ціна ще невідома.

Окрім StarCraft Remastered Blizzard зробили ще один сюрприз і тепер оригінальні StarCraft та StarCraft: Brood War будуть безкоштовними, з підтримкою Windows 10 і, ймовірно, гравці обох версій зможуть грати разом. Про останній патч для ванільної StarCraft, який зробить гру безкоштовною, можна прочитати за цим посиланням.

Читайте також

BlizzCon 2021 скасовано!

Blizzard розповіли нові подробиці Overwatch 2

Overwatch 2

Реліз World of Warcraft Burning Crusade Classic відбудеться 2 червня

World of Warcraft Burning Crusade

Керівник розробки Overwatch звільнився з Blizzard

overwatch

Збірка ретро-ігор від Blizzard поповнилася новими проектами і не тільки

Blizzard Arcade Collection

У перевиданні Diablo II буде як оновлена, так і оригінальна графіка

Diablo II: Resurrected

Альфа-тестування Diablo II: Resurrected розпочнеться наприкінці тижня

Diablo II: Resurrected

Рімейк Diablo II підтримуватиме лише окремий вид модифікацій

Diablo II

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: