web analytics

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield ганялася за красивими датами релізу. 2 лютого 2022, 11 листопада 2022 (якраз на річницю Skyrim), потім ходила інформація про 5 травня 2023 (яке ще й доречно було Національним Днем дослідження космосу в США). Проте Тодд Говард, схоже, не брехав, що гра буде наймасштабнішою роботою Bethesda, адже нещодавні чутки про можливе перенесення справдилися — Starfield вийде 6 вересня 2023.

Точніше, має вийти, якщо знову щось не зміниться.

Тут варто нагадати, що і Тодд Говард, і Філ Спенсер ще влітку минулого року казали, що Starfield уже можна пройти від початку й до кінця, увесь контент гри вже на своєму місці. Питання було тільки в тому, щоб оптимізувати й якнайкраще вичистити її від критичних баґів, бо така масштабна космічна пригода без них обійтися просто не може.

А ще 11 червня на Xbox Showcase нас чекатиме велика презентація Starfield, де нам ґрунтовно покажуть і розкажуть про гру. А також анонсують чергове перенесення.

Хай там як, цю подію ми неодмінно транслюватимемо для вас уже бодай тому, що Тодд давно не виглядав таким радісним, розповідаючи про свої ігри — а значить, Starfield дійсно буде чимось особливим.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Скористатися хмарним стрімінгом Xbox можна буде з Amazon Fire TV

p.ua.xbox tv main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі

Тодд Говард: «The Elder Scrolls VI більше не затримує розробку Fallout 5»

fallout tes

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages