web analytics

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

Розпочався закритий плейтест ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator. Його розробкою займалася українська студія Simtech Solution.

Ukrainian Fight Drone Simulator — це перший ультрареалістичний симулятор бойових FPV-дронів у вільному доступі, який дає змогу прокачати навички пілотування та відчути емоції сучасного бою. Цей симулятор ідеально підійде для військовослужбовців, майбутніх рекрутів, фанатів військових симуляторів та FPV-ентузіастів.

Наразі можна політати на дроні-камікадзе, а вже незабаром (в третьому кварталі 2024 року) вийде оновлення, де буде доступний дрон-бомбардувальник. Загалом розробники планують додати в симулятор ще мінімум п’ять видів дронів.

Симулятор має два режими:

  • «Академія» пропонує навчитися пілотувати бойові дрони завдяки тренуванням у захопливих місіях у місцях реальних боїв.
  • «Планер» дає змогу створювати та експериментувати із власними місіями, досліджуючи фізику дронів, параметри балістики боєприпасів і зовнішні чинники. Цей режим, зокрема, буде корисним під час підготовки до реальних бойових завдань.

Уже зараз ви можете доєднатися до перших випробувачів симулятора та безпосередньо впливати на його розроблення. Для цього вам необхідно долучитися до офіційного серверу Ukrainian Fight Drone Simulator в Discord і отримати запрошення на плейтест.

Щоби протестувати симулятор, вам знадобиться пульт для FPV-дрона, а також посильна підтримка проєкту на Buy Me a Coffee. Військовослужбовці мають змогу долучитися до тестування безоплатно.

Звукове оформлення гри робили наші добрі друзі з VP Production. У нас на порталі нещодавно вийшло з ними інтерв’ю, де вони розповіли багато цікавих деталей про створення звукового дизайну.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Азовець Олександр “Сей” Лаптій зіграв одного з персонажів у S.T.A.L.K.E.R. 2

Олександр Сей Лаптій сталкер 2

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 почали розповідати про персонажів гри

фауст 1й

Planet Coaster 2 дозволить створити аквапарк своєї мрії

planet coaster 2

Українська візуальна новела про балет Light de deux вийде у Steam

p.ua. light de deux головна

Розробники Echo of Prypiat вибачилися перед українцями за продаж гри в РФ

echo of pripyat our future game v0 nuoa1extr61d1

Анонсовано Shift 87, горор про дослідження аномалій (не на ЧАЕС)

shift87

Спробуйте українську моторошну візуальну новелу «Те, що лишається». Демо вже доступне

p.ua.Те, що лишається головна

Спробуйте українську гру Arcane Blast. Демо вже доступне!

cinematic5