Стартував конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021»

Фентезійний фестиваль «Аль Мор» почав приймати роботи на конкурс цифрового малюнку в тематиці фентезі «Аль Мор 2021». Розкрийте свій талант зображенням інших світів разом з «Аль Мор»!

Вимоги:

  • Для участі в конкурсі приймаються цифрові малюнки будь-якого стилю;
  • Зображені події відбуваються у будь-якому фентезійному світі, як тому, що вже існує, так і вигаданому вами;
  • Приймаються оригінальні роботи, створені спеціально для конкурсу;
  • Робочі файли мають бути збережені впродовж 30 днів після офіційного оголошення переможця для можливої потреби підтвердження авторства;
  • Розширення 300 пікселів на дюйм, мінімальний розмір 210×297 мм ;

Приз переможцю — 1000 грн від спонсора конкурсу, компанії Скай Артс Продакшн, і графічний планшет Huion H640P або знижка (купон) на суму вартості подарунку у магазині huion.com.ua від спонсора — компанії Huion.

ЧЛЕНИ ЖЮРІ КОНКУРСУ

Андрій Данкович — художник-ілюстратор, автор коміксів. Навчався в Українській Академії Друкарства на спеціальності «книжкова графіка». Займаюся ілюструванням книг, створюю обкладинки для книжок, музичних альбомів ігор. Основні напрямки – наукова фантастика та жахи. Працюю як з цифровим малюнком так і на папері. Улюблений інструмент кольорові олівці. Також створюю комікси. В 2015-му році почав видавати свої графічні новели. На цей момент видані «Війна богів», «Саркофаг» та «Мор». Перші дві в жанрі наукової фантастики, остання – темне фентезі. Беру участь в різних тематичних коміксових та книжкових фестивалях як в Україні так і за кордоном. Двічі брав участь в Comic Con International (Сан-Дієго США). Минулого року польське видавництво Euro Pilot придбало ліцензію на переклад моєї графічної новели «Мор», який був виданий в Польщі польською мовою. На даний момент працюю ще над двома книгами коміксів.


Подаючи заявку, ви даєте згоду на використання вашої роботи у рамах проекту із збереженням авторства.

Роботи приймаються з 20 березня 2020 року до 20 січня 2021. Представлення найкращих робіт і оголошення переможця відбудеться 20 лютого 2021 року, на фестивалі «Аль Мор» у Києві. За додатковою інформацією та запитаннями звертайтеся на пошту: [email protected]

Відправити свою роботу можна за цим посиланням.

Читайте також

У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

PlayUA 10 років. ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗИ

PlayUA

Творчий конкурс PlayUA 10 років. ГОЛОСУВАННЯ

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Продемонструйте художній талант у конкурсі цифрового малюнку «Аль Мор 2020»

Аль Мор