web analytics

Стартує перший етап чемпіонату KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

Сьогодні і завтра на віртуальній трасі в Барселоні стартуватиме перший етап річного регулярного чемпіонату KMAMK GT3 Sprint Championship 2024. О 21:00 водії другого спліта розпочнуть кваліфікаційні заїзди задля визначення стартових позицій на перегони тривалістю 60 хвилин.

На цей час загальна кількість учасників змагань досягла позначки 56 водіїв. 27 українських симрейсерів будуть брати участь у змаганнях на другому спліті і 29 водіїв — у першому. І якщо спрогнозувати, хто саме буде боротися за перемогу на другому спліті та за призовий фонд від 7Drive не просто, через велику кількість нових учасників, то у першому спліті визначити фаворитів буде трохи легше.

Наприклад, можна почати із Павла Половчука — молодий тернополянин досі шукає свою перемогу у регулярних чемпіонатах KMAMK SimRacing. Він вже двічі завершував чемпіонати на другій позиції. Тож його мотивація очевидна.

Наступний — Андрій Поздняков, який набрав потужну форму після двох перемог у весняних монокубках і тримає її на дуже високому рівні. Третій — Єгор Звуздецький, який на останньому етапі торішнього «ендуранса» не втримав загальну перемогу у своїх руках, тож бажає реваншу.

А ще є Домінік Хорошавін, який має два титули Чемпіона у спринті і перегонах на витривалість, але не дуже впевнений у своїй конкурентоздатності. Менше з тим, Домнік відомий своїм потужним рейс-крафтом — не дуже вигідний розклад у гонці перетворити на успіх.

Заслуговує увагу і Олег Пітцик — найстаршому учаснику змагань не дуже просто конкурувати із молодими амбіційними спортсменами, але у швидкості, гарних стратегіях та рейс-крафту Олегові не відмовиш.

Плюс, не забуваємо про харківський клан: Олексій Панченко, Андрій Ворона та Тимофій Істомін, як і водіїв з Донеччини — Руслан Безуглов і Віктор Абрамов, які у будь-який момент можуть втрутитися у розподіл призових місць на подіумі, хоча, коли це станеться, і за яких умов, сказати важко.

Так само черкасець Євген Артеменко, який вміє фінішувати у Топ5 і тримає себе у гарній спортивній формі. Треба сказати і про Матвія Літвінова, який дебютує у змаганнях організації KMAMK SimRacing після тріумфу у чемпіонатах від 7Drive. Однак важко передбачити, наскільки швидко Матвій адаптується до симулятору Assetto Corsa Competizione після iRacing. Та вже зараз можна сказати, що швидкості і таланту спортсмену не займати.

Запрошуємо подивитися змагання другого спліта у вівторок 18 червня о 21:00 на канал Bitlook. Коментувати змагання буде Артем Макаров.

У середу 19 червня о 21:00 на каналі PlayUA розпочнеться трансляція першого спліта. Коментатором працюватиме Костянтин Романенко — чинний Чемпіон організації KMAMK SimRacing зі змагань на витривалість, та Сергій Ситар — власник організації Bitlook.

До зустрічі на треку Барселони!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Барселона позаду. Наступна зупинка — Хунгароринг!

max rockatansky 3

Сонячна Барселона готова прийняти другий етап KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

0

Розпочалася реєстрація на KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

10

То це був (не) останній танець? Огляд шостого етапу 7DRIVE TCR Championship

10

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

7

Напружений фінал. Огляд фінального етапу WarmUp League Spring Cup 2024

image 2024 05 01 22 36 27

Як піт-стоп став майже переможним. Огляд третього етапу 7DRIVE RingSeries

6

Японський спокій. Огляд четвертого етапу 7DRIVE TCR Championship

1