State of Decay 2 з’явиться в Steam

Вперше реліз State of Decay 2 відбувся ще в травні 2018 року, але лише на платформі Xbox One та в магазині Windows 10. Тепер настала черга для всіх, хто чекав на вихід гри на більш звичних майданчиках.

Для відслідковування всіх змін, розробники підготували відповідну сторінку, на якій Steam-версію обіцяють випустити на початку 2020 року. Поряд із тим, дату виходу позначено і як 1 квітня 2022 року. Ймовірніше за все, її остаточно ще не погоджено. Серед інших обіцянок — анонс «шалених сюрпризів», без будь-якого натяку на те, що ж це може бути.

Зі звичної функціональності платформи, гра підтримуватиме: досягнення, хмарні збереження й кросплатформовий мультиплеєр. Для запуску знадобиться обліковий запис Xbox Live.

Нагадаємо, що за півтора роки State of Decay 2 отримала купу оновлень та розширень контенту. Наприклад, представлене цього літа DLC Heartland додало ще одну сюжетну кампанію тривалістю майже 10 годин. Чи ввійде воно до Steam-версії гри, чи його доведеться купувати окремо — поки що невідомо.

Читайте також

Що придбати на розпродажі від Bethesda в Steam?

Doom Eternal

Топ за свої гроші. Огляд ПК-версії Horizon Zero Dawn

GeForce Now тепер дружить зі Steam

Geforce Now

Microsoft Flight Simulator з’явився в Steam

Rocket League у серпні стане безкоштовною

На серії The Banner Saga та Van Helsing діють шалені знижки

Banner Saga

Terrordrome: Reign of Legends з’явиться в дочасному доступі цього місяця

Новинний центр Steam майже готовий до релізу

Steam

Популярне