web analytics

Steam і Spotify зникнуть з автомобілів американців (так, вони там були)

Минулого тижня на Reddit просочилася цікава новина, яку невдовзі підхопило видання The Verge (за яким інші зробили новини вже цього тижня). Один з покупців електромобілів Tesla Model X LR, виявив, що на його новому автотранспорті не буде встановлено Steam. Здавалося б, нащо взагалі ігровий сервіс на бортовому комп’ютері автомобіля? Бозна, але для власника Tesla, скандального Ілона Маска, у 2022 році це були принциповий маркетинговий момент та особиста гордість.

Що саме сталося і чи лише одна модель Tesla буде без ігор сказати достеменно важко, але ймовірно в хід пішли банальні стандарти безпеки. Автопілот-автопілотом, проте у випадку необхідності водія перемкнутись на те, що відбувається в реальності халепа може статись дуже швидко, якщо власник автівки залип в якусь AAA-гру.

Ще одна, дуже споріднена новина з’явилася вже цього тижня і стосується Spotify. У тому ж 2022 році гігант музичного стрімінґу намагався зробити свій перший hardware-продукт. Car Thing (буквально “штука для машини”, чи “штука в машині”) в руках і автомобілях обмеженої кількості людей з’явилась у квітні 2021 року, а у лютому 2022 року стала доступна широкому загалу по ціні в $90. Функціонал апарату досить-таки простий — це плеєр для прослуховування музики та подкастів в Spotify. Нічого більшого, нічого меншого.

Якщо Ви зараз подумали про те, що не купили б таке за $90, ви однозначно в більшості. Попри те, що невеликий фендом у “Штуки” сформувався, розкупали її настільки погано, що вже у липні 2022 року виробництво було повністю згорнуто. Car Thing вартував відомій шведській компанії збитків на €31 мільйонів.

Втім, щасливі власники могли ще принаймні якийсь час наслоджуватись Spotify в своєму авто окремо від телефону. І ще можуть, але аж до грудня 2024 року. Після того приладдя, ймовірніше за все, перестане працювати взагалі. Бо у прибора, єдина функція которого це підтримувати Spotify закінчиться підтримка Spotify. Компанія виклала сумний пост, в якому просить після грудня 2024 року, скинути Car Thing до заводських налаштувань і віддати кудись на переробку. Бо електронне сміття — зло.

Що ж, принаймні відволічених водіїв в цьому світі точно буде менше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

ПК-версія The Last of Us Part 2 вже готова і може вийти в 2025

tlou2

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

У Steam і Microsoft Store можна безкоштовно забрати Tell Me Why

tell me why

Helldivers 2 допомогла забанити 20 000 російських акаунтів у Steam

helldivers

Ghost of Tsushima стала найуспішнішою сингловою грою Sony в Steam

Ghost of Tsushima Director's Cut

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover