web analytics

Steam лежить, бо вийшов Battle Pass для The International!

Незважаючи на те, що The International 10 перенесли, спільнота Dota 2 вже місяць сиділа в очікуванні нової бойової перепустки. Дочекались! Valve випустила новий Battle Pass і він став ще крутіший. Зараз на сайті доступно три варіанти: 1-го рівня за $10, 50-го за $29.45, та 100 за $44,99. Як і завжди, 25% від продаж підуть у призовий фонд прийдешнього The International.

А тепер до самого Battle Pass. Однією з найбільших нових функцій є гільдії. Створювати їх зможуть лише власники бойової перепустки, однак приєднуватися зможуть всі. Гільдії матимуть різноманітні завдання з нагородами як для самого Battle Pass, так і для гільдії. Також Valve попрацювала і над мотивацією вигравати. Battle Gauntlet даватиме вам призи, якщо ви будете вигравати кілька матчів підряд. Серед цих призів будуть і Sideshop coins, які можна буде використовувати у ще одному нововведені — «Бічній крамниці». Наймаючи героїв за монети та покращуючи їх, ви зможете отримати таємничі призи.

Серед інших нововведень є також спеціальні літні заходи, серед яких буде лабіринт на 4 гравців, міні-ігри які можна буде пограти коли гру поставлять на паузу, ставки на ігри спільноти тощо. Однак окрім новинок, Valve попрацювали й над старими функціями та оновили їх, так наприклад MVP матчу вибиратимуть автоматично, а не як це було минулого року — голосуванням.

Детальніше ознайомитися як із нововведенями, так і з оновленями можна на офіційному сайті Бойової перепустки. Там же можна подивитися на нові ігрові скіни, серед яких, до речі, є жіноча версія Анти-Мага, а також повернення Скелетон Кінга, для тих, хто його ще пам’ятає.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Perfect World звільнила більше 1000 співробітників

perfect world

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Благодійний турнір Dota With Ukraine запрошує на реєстрацію

Muerta Dota 2

Valve розсилає подарунки в Dota 2, які банять акаунти гравців

axe dota

Київська CyberZone знову відкрита за підтримки Legion від Lenovo

cyberzone powered by legion 1

Valve вбиває The International?

the internatilonal 2023

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб (частина перша)

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб

Кіберспортивний календар: Червень 2023

Кіберспортивний календар: червень 2023