Steam тепер і в Китаї

The International 9 це не все, що привезли Valve в Китай. Сьогодні стало відомо, що Perfect World, партнери Valve в Китаї, сьогодні оголосили список ігoр, які будуть в офіційному китайському, відділенному від решти світу, клієнті Steam.

Всього ігор на запуску буде близько 40. Крім тайтлів від японських і китайських студій, Steam China дасть можливість китайським гравцям зіграти у Dota 2, Dota Underlords, Descenders, Risk of Rain, Absolver та Subnautica.

Steam, на відміну від тих же Google-сервісів, не заборонений в Китаї. Навіть більше того, в Китаї ігровою платформою від Valve користуються 30 мільйонів людей. Але офіційним перебування Steam в Китаї теж назвати важко, ось чому зараз Perfect World разом з Valve працюють над китайською версією магазину.

У Steam China будуть публікувати лише ігри затвердженні китайським урядом. Окремий клієнт дозволить Valve дотримуватися законів Китаю і, при цьому, вільніше розвивати основний клієнт. Однак китайські гравців все одне стурбовані, адже з приходом легального Steam China, головний клієнт Steam у Китаї можуть цілком заблокувати.

Читайте також

Death Stranding з’явилася у Steam і Epic Games Store

EA повертається до Steam – першою доступною грою стала Star Wars Jedi: Fallen Order

У Steam з’явиться можливість грати ігри з локальним мультиплеєром з друзями на відстані

Ashen перестане бути ексклюзивом EGS та Xbox наприкінці року

Горор-пазл DARQ отримає низку безкоштовних DLC до кінця цього року

В свіжому DLC для Two Point Hospital доведеться лікувати позаземні цивілізації

Steam Workshop нарешті отримав модерацію

Steam Workshop

Карту Workout прибрано зі змагального режиму в CS:GO, натомість додали дві нові

CS:GO

Популярне