Steam тепер і в Китаї

The International 9 це не все, що привезли Valve в Китай. Сьогодні стало відомо, що Perfect World, партнери Valve в Китаї, сьогодні оголосили список ігoр, які будуть в офіційному китайському, відділенному від решти світу, клієнті Steam.

Всього ігор на запуску буде близько 40. Крім тайтлів від японських і китайських студій, Steam China дасть можливість китайським гравцям зіграти у Dota 2, Dota Underlords, Descenders, Risk of Rain, Absolver та Subnautica.

Steam, на відміну від тих же Google-сервісів, не заборонений в Китаї. Навіть більше того, в Китаї ігровою платформою від Valve користуються 30 мільйонів людей. Але офіційним перебування Steam в Китаї теж назвати важко, ось чому зараз Perfect World разом з Valve працюють над китайською версією магазину.

У Steam China будуть публікувати лише ігри затвердженні китайським урядом. Окремий клієнт дозволить Valve дотримуватися законів Китаю і, при цьому, вільніше розвивати основний клієнт. Однак китайські гравців все одне стурбовані, адже з приходом легального Steam China, головний клієнт Steam у Китаї можуть цілком заблокувати.

Читайте також

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

The Outer Worlds вийде у Steam наприкінці жовтня

The Outer Worlds

У Steam пройде фестиваль цифрових настільних ігор

Call of Cthulhu (2018)

До кінця 2020 року Steam влаштує три розпродажі. Стали відомі їх дати

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Популярне