Steam тепер і в Китаї

The International 9 це не все, що привезли Valve в Китай. Сьогодні стало відомо, що Perfect World, партнери Valve в Китаї, сьогодні оголосили список ігoр, які будуть в офіційному китайському, відділенному від решти світу, клієнті Steam.

Всього ігор на запуску буде близько 40. Крім тайтлів від японських і китайських студій, Steam China дасть можливість китайським гравцям зіграти у Dota 2, Dota Underlords, Descenders, Risk of Rain, Absolver та Subnautica.

Steam, на відміну від тих же Google-сервісів, не заборонений в Китаї. Навіть більше того, в Китаї ігровою платформою від Valve користуються 30 мільйонів людей. Але офіційним перебування Steam в Китаї теж назвати важко, ось чому зараз Perfect World разом з Valve працюють над китайською версією магазину.

У Steam China будуть публікувати лише ігри затвердженні китайським урядом. Окремий клієнт дозволить Valve дотримуватися законів Китаю і, при цьому, вільніше розвивати основний клієнт. Однак китайські гравців все одне стурбовані, адже з приходом легального Steam China, головний клієнт Steam у Китаї можуть цілком заблокувати.

Читайте також

Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human і Heavy Rain вийдуть у Steam в червні

У Steam з’явилась сторінка Beyond: Two Souls

За яку гру ви востаннє повертали гроші?

Chex Quest HD — безкоштовний ремастер культової гри вийшов у Steam

The LEGO NINJAGO Movie Video Game зараз цілком безкоштовно роздають на ПК, PlayStation та XBOX

Ховайтеся! У базі даних Steam знайшли сторінку Beyond: Two Souls

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Half-Life: Alyx непогано продає VR-шоломи

Популярне