Steam змінює правила щодо подарунків

У зв’язку з  виявленням exploit-дірки в алгоритмі сплати за товари Steam, компанія Valve зробила деякі зміни у системі обміну подарунками (gifts). Проблема полягала у тому, що сиситема дозволяла купити гру і залишити її у інвентарі під виглядом подарунка в той час, як дані банкової картки, з якої здійснено придбання, ще проходили перевірку на справжність. Таким чином, покупець міг передати подарунок на інший акаунт, доки його картку не було відхилено, як таку, що не відповідає дійсності. Це призводило до чисельних незаконних придбань і цілої мережі оборудок з перепродажу продукції цифрової крамниці.

video.topbestmostcnbc.com@f463cfb6-0345-3aab-bdc3-a8452eab4566_FULL

Внесені зараз зміни не дозволяють передавати подарунки між акаунтами протягом 30 днів. Можливість подарувати гру залишилась, просто неможливо передати ігровий gift, як предмет, через систему обміну Steam на вказаний термін.

Тоні Палома, працівник Valve:

Ці зміни дозволять чесним покупцям та людям, які отримують подарунки, не хвилюватися щодо можливості отримання незаконно придбаного продукту і в результаті чого потрапити в бан після перевірки автоматичною системою відслідковування придбаного товару. Це дозволить різко знизити число нелегальних транзакцій та призведе но нормальної роботи торгової екосистеми.

Читайте також

Valve випустить мобільний додаток, аналог Steam Link

Стала відомою дата початку літнього розпродажу Steam

PlayNews #326 — SteamSpy, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Steam Spy прийшов кінець, завдяки останньому оновленню Steam

Steam Spy

Усі ігри компанії Insel Games видалені зі Steam за порушення умов угоди

Banhammer

Розпродаж Місячного нового року завітає до Steam менш ніж за місяць

STS UA — звіт за 2017

Оголошено переможців голосування «Нагороди Steam 2017»

Популярне