Steam змінює правила щодо подарунків

У зв’язку з  виявленням exploit-дірки в алгоритмі сплати за товари Steam, компанія Valve зробила деякі зміни у системі обміну подарунками (gifts). Проблема полягала у тому, що сиситема дозволяла купити гру і залишити її у інвентарі під виглядом подарунка в той час, як дані банкової картки, з якої здійснено придбання, ще проходили перевірку на справжність. Таким чином, покупець міг передати подарунок на інший акаунт, доки його картку не було відхилено, як таку, що не відповідає дійсності. Це призводило до чисельних незаконних придбань і цілої мережі оборудок з перепродажу продукції цифрової крамниці.

video.topbestmostcnbc.com@f463cfb6-0345-3aab-bdc3-a8452eab4566_FULL

Внесені зараз зміни не дозволяють передавати подарунки між акаунтами протягом 30 днів. Можливість подарувати гру залишилась, просто неможливо передати ігровий gift, як предмет, через систему обміну Steam на вказаний термін.

Тоні Палома, працівник Valve:

Ці зміни дозволять чесним покупцям та людям, які отримують подарунки, не хвилюватися щодо можливості отримання незаконно придбаного продукту і в результаті чого потрапити в бан після перевірки автоматичною системою відслідковування придбаного товару. Це дозволить різко знизити число нелегальних транзакцій та призведе но нормальної роботи торгової екосистеми.

Читайте також

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Control з’явиться в Steam 27 серпня

Фестиваль демоверсій повернеться до Steam у жовтні

Steam

У Steam з’явилася сторінка підписки EA Access

Що придбати на розпродажі від Bethesda в Steam?

Doom Eternal

Топ за свої гроші. Огляд ПК-версії Horizon Zero Dawn

Популярне