avatar frontiers of pandora

Наступне відео

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

Поки в прогнозах сніг чергується з яскравим сонечком, ми ковзаючи на ожеледі врешті добралися до вас зі свіженьким Порадником Ґеймера. Індустрія відправилася на свята, залишивши бажаючим придбати дарунки під ялинку в останню мить якісь дрібки.
Та нас таким не злякаєш, тож гайда дивитися грудневі новинки.

SteamWorld Build, 01.12 — PC, NS, PS4, PS5, XBO, XSX

Грудень розпочнеться з розширенням франшизи SteamWorld, яка щораз дивує новим жанровим вибором. На цей раз, творців понесло в бік містобудівного симулятора у стилі Дикого Заходу з власною розгалуженою мережею шахт. Будуйте власне містечко, тягніть на-гора руду та залишки таємних давніх технологій, а між тим не забувайте піклуватися про своїх бляшаних жителів. Усе це з фірмовим візуальним стилем франшизи, свіженьким підзаголовком Build та акурат першого грудня під початок зими.

Avatar: Frontiers of Pandora, 07.12 — PC, PS5, XSX

Цьогоріч Far Cry під ялинку покладуть в обгортці «Аватару». Адже сьомого грудня Ubisoft випустить Avatar: Frontiers of Pandora. Вам доручать роль вихованого між людей представника племені НаʼВі, якого через 15 років неволі врешті відпускають у великий світ. Вам доведеться майже з нуля знайомитися зі звичаями свого народу та інтегруватися у племʼя. І часу на це буде не те щоб багато, бо все відбуватиметься на фоні протистояння з загарбниками. Втім, Пандора здається чудовою місциною для зимових мандрів, чому б не зануритися ненадовго у цей віртуальний світ?

Меньшенькі релізи

Крім ВЕЛИЧЕЗНОЇ торби новинок, грудень все ж припас нам пригоршню дрібніших релізів. Першого грудня до власників Switch нарешті добереться Batman: Arkham Trilogy разом із Arkham-як-ви-його-там-запустили-Knight. Того ж таки дня прихильники франшизи Dragon Quest отримають нову частину підсерії Monsters, Dragon Quest Monsters: The Dark Prince. Це такі собі тутешні Покемони з усіма особливостями для прихильників всесвіту. Пʼятого грудня з дочасного доступу врешті вибереться Disney Dreamlight Valley і якраз під свята отримає контентне розширення по «Жаху перед Різдвом». Тоді ж до PS5 добереться кооперативна ґріндилка The Lord of the Rings: Return to Moria. А уже після помітної перерви, на macOS та iOS вийде цьогорічний ремейк Resident Evil 4. Не думав, що доживу до ААА на айфонах, який дивовижний час для індустрії.

Над матеріалом працювали Владислав Папідоха та Володимир Бортюк.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Що таке фільтр-регулятор повітря

Автор: PlayUA

air

Топ TV для ігор на консолі

Автор: PlayUA

gaming tv 01

Конячки підкорились? Як пройшов третій етап KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Гладкий Максим

p.ua.ferrari challenge

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

Автор: Анна Колінчук

DDrace Network

Як створити рекламний ролик, який продає

Автор: PlayUA

video production 02

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Автор: PlayUA

acer wifi

Що таке ігровий смартфон

Автор: PlayUA

gaming phone 03

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: