SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

Nintendo провела першу в цьому році презентацію з іграми від незалежних розробників Indie World. В основному були оновлення стосовно вже анонсованих ігор і в меншій мірі анонси новинок. Ми зібрали усі представлені проєкти в одному матеріалі.

Antonblast

Духовний наслідник платформера WarioLand. Проєкт має динамічний ігролад, особливо коли необхідно на швидкість повертатися на самий початок рівня. Головний герой Антон руйнує все на своєму шляху за допомогою могутнього молота. Пройдіться химерними світа і подолайте страшних босів 12 листопада на Nintendo Switch та ПК в Steam. Демоверсія гри вже доступна на обох платформах.

Yars Rising

Atari та Wayforward об’єдналися щоб створити метроїванію про хакершу Емі Кімуру, яка починає розкривати темні таємниці загадкової корпорації Qotech. Під час проходження необхідно позбавлятися від ворогів бластером та долати платформинг-челенджі, а під час хакінгу — грати у ретро міні-ігри. Проєкт виходить 8 серпня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch та ПК в Steam і Epic Games Store.

SCHiM

Почніть веселу подорож за жабеня, яке переміщується по тіням різноманітних об’єктів. Цей 3D-платформер пропонує унікальний ігровий досвід, оскільки щоразу умови складнішатимуть, а ігролад ставатиме більш різноманітним. Проєкт вийде 18 липня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch та ПК в Steam.

Valley Peaks

Можливо, вам не вистачило минулорічної гри про скелелаза Jusant, тому розробники зі студії The Cub представляють своє бачення цього жанру. Кожна гора наче пазл, до якого треба найти власний підхід. Подекуди відстані можна буде долати на параплані чи моторному човні, а також займатися іншими активностями за межами підкорення вершин. Стати альпіністом можна буде цього року на Nintendo Switch та ПК, в Steam вже доступна демоверсія.

Cat Quest 3

Цього разу кота занесло на пошуки скарбів по відкритому морю. Пригоди доведеться шукати як на суші, так і на воді, винищуючи ворогів на своєму кораблику гарматами. Як і в минулій частині розробники зберегли підтримку самітнього і кооперативного режимів. Пригоди почнуться 8 серпня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch та ПК в Steam.

Europa

Пригодницька гра, яка усім своїм виглядом нагадує дилогію ролівок Ni no Kuni над дизайном яких працював відомий аніматор Хаяо Міядзакі. Головному герою доведеться досліджувати великий відкритий світ, подорожувати як на землі, так і у повітрі, розв’язувати місцеві загадки та знайти відповідь на питання хто винен у зникненні людства. Проєкт очікується цього року на Nintendo Switch та ПК, на обох платформах вже вийшла демоверсія.

SteamWorld Heist 2

Тактична підсерії SteamWorld отримає пряме продовження. Розробники обіцяють більшу кількість тактичних головоломок, великий світ із морськими баталіями у реальному часі, комплексну систему команди та обширний арсенал зброї. Гра виходить 8 серпня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch та ПК в Steam.

Інші анонси

Animal Well — атмосферна та нелінійна метроїдванія про жабеня, яке долає перешкоди у вигляді страшних жижаків, головоломок та платформених челенджів вийде 9 травня на PlayStation 5, Nintendo Switch та ПК в Steam. У грі буде наявна українська локалізація.

Little Kitty Big City — пригоди заблуканого кота у великому місті почнуться також 9 травня на Xbox Series X|S, Nintendo Switch, ПК в Steam та підписці Xbox Game Pass.

Lorelei and the Laser Eyes — сюрреалістична головоломка з безліччю загадок вийде 16 травня на Nintendo Switch та ПК в Steam.

TMNT: Splintered Fate — роуґлайк про черепашок-ніндзя підтримуватиме як самітній, так і багатокористувацький режими. Гра вже доступна у підписці Apple Arcade, а на Nintendo Switch зазирне у липні, пізніше на інші консолі та ПК.

Sticky Business — симулятор розклеювання наклейок у журналі вийшов сьогодні на Nintendo Switch разом із доповненням Plan with me, гра також є на ПК в Steam.

Stitch. — головоломка зав’язана на вишивці сьогодні стала доступна на Nintendo Switch, також проєкт є у підписці Apple Arcade.

Duck Detective: The Secret Salami — детектив про гусака-рослідувача вийде 23 травня Nintendo Switch і ПК в Steam.

BZZT — платформер про робота вийде на Nintendo Switch літом, а вже зараз є на ПК в Steam.

Disqus Comments Loading...