Steamworld Heist 2 матиме офіційну українську локалізацію

Прийдешня покрокова тактика Steamworld Heist 2, продовження хіта 2015 року, стане першою грою у франшизі Steamworld з офіційною українською локалізацією.

Цього разу капітан Лівей і його колоритна команда відправляються усунути таємничу загрозу, що нависла над Великим Морем. Найдорогоцінніший ресурс у світі — вода, завдяки якому і працюють парові машини, став смертельно небезпечним, оскільки роз’їдає металеві кінцівки й механічні серця.

Під час дослідження неозорих океанічних просторів, де за кожною хвилею чекають пригоди, таємниці й небезпеки, вам доведеться змагатися з ворожими ботами, влаштовуючи набіги на їхні бази. Steamworld Heist 2 матиме не тільки покрові тактичні бої з оригіналу, а й нові морські баталії у реальному часі. Кожна місія передбачає завчасний підбір екіпажу та його спорядження зброєю, якої у грі понад 150 варіацій. З таким обширним арсеналом кожен зможе знайти свій стиль гри. До того ж присутні системи вільного прицілювання та рикошетів, опанувавши які, ви здолаєте будь-якого спуреника.

Steamworld Heist 2 запланована до випуску на 8 серпня для PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Switch і ПК в крамниці Steam. Щоб не забути про гру, можна додати її до списку бажаного.

Disqus Comments Loading...