SteelSeries представляє нову ігрову мишу Sensei Ten з сенсором TrueMove Pro

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

SteelSeries, анонсує нову ігрову мишу Sensei Ten з сенсором TrueMove Pro. Оригінальна модель Sensei стала однією з найбільш впізнаваних і визнаних мишок у кіберспорті. Sensei Ten, чия назва походить від японського слова зі значенням «небо», гідна спадкоємиця цієї славної історії. Вона перейняла знамениту форму, проте отримала значно вдосконалену начинку.

Легенда. Новий рівень

Ось уже більше десяти років SteelSeries Sensei задає моду серед кіберспортивних мишей завдяки своїй впізнаваній формі і продуктивності. Корпус, що підходить як для правої, так і для лівої руки, багаторазово ставав об’єктом для наслідування, але жодна інша миша не змогла повторити запатентовану формулу оригінальної SteelSeries Sensei, яку використовують і цінують сотні тисяч гравців. Але всьому колись приходить кінець. Sensei Ten успадкувала впізнавану форму Sensei, проте оснащена новітнім кіберспортивним сенсором TrueMove Pro.

Сенсор TrueMove Pro

TrueMove Pro — новітній оптичний сенсор, розроблений компаніями SteelSeries і PixArt. TrueMove Pro легко перевершує конкурентів при роботі на будь-якій поверхні, забезпечуючи справжню передачу 1 до 1, 18 000 CPI і швидкість відстеження 450 дюймів в секунду (IPS). Завдяки новітнім удосконаленням сенсор забезпечує стабільну передачу при нахилі миші, позбавляючи від помилок позиціонування при русі під кутом, нахилах швидких натисканнях. TrueMove Pro ввібрав роки досвіду PixArt в проектуванні сенсорів і прагнення SteelSeries до забезпечення найкращого відстеження. Іншими словами, це кращий сенсор для роботи на будь-якій поверхні.

Як і більшість гравців я перепробував безліч мишок. У Sensei я знайшов ідеал

— каже Себастіан “Ceb” Дебс з команди OG. Ceb і команда OG в нинішньому році увійшли в історію як дворазові переможці чемпіонату The International, і під час обох Ceb використовував миша Sensei.

 

Ергономічний дизайн Sensei Ten підходить для обох рук і забезпечує зручність і природність як для правиць, так і для шульг. Універсальна форма й розташування восьми кнопок дозволяють при необхідності швидко змінювати хват. Sensei Ten оснащена п’ятьма слотами вбудованої пам’яті, так що гравці зможуть переносити свої налаштування з одного пристрою на інший; механічні перемикачі витримають до 60 млн натиснень і забезпечують чітке спрацювання протягом всього терміну служби; двозонна RGB-підсвітка і високоякісні полімерні матеріали гарантують довговічність.

Миша Sensei Ten вже доступна в Україні за ціною в  2499 гривень за цим посиланням.

Останні статті

Підсумки коміксового 2019: Індустрія очима фаната та спостерігача

Автор: Владислав Папідоха

Монстриця

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Четвертий сезон Logitech G National Cybersport League розпочато!

Автор: Віталій Тарнавський

PlayUA Game Awards 2019: почесні нагороди

Автор: Олег Куліков

Підсумки коміксового 2019: Індустрія очима видавця та продавця коміксів

Автор: PlayUA

Hellboy

Клаус, Диво-Жінка та Фафгрд — Дайджест коміксів #9

Автор: Владислав Папідоха

Клаус

Топ-5 найкращих ігор для Sony PlayStation 4: справжні хіти для запеклих ґеймерів

Автор: Віталій Тарнавський

Усе, що Sony показала на грудневому State of Play

Автор: Ірина Козяр