Стівен Содерберг написав три сценарії, перебуваючи на карантині

Всесвітньо відомого режисера, сценариста, продюсера і оператора Стівена Содерберга карантин застав у Нью-Йорку, де був жорсткий lockdown. Втім, лауреат “Оскару” часу не гаяв і за карантин встиг дописати три сценарії.

Коли стався lockdown, я вирішив, що писатиму, щоб залишитись організованим і не з’їхати з глузду. Повернувшись до написання, за перші шість чи сім тижнів карантину я закінчив три різні сценарії. Один з них — переробка, інший — оригінальний, а третій — адаптація роману, який я хотів екранізувати.

Своїми успіхами Содерберг поділився у величезному інтерв’ю, яке він дав YouTube-каналу Flaviar.

Адаптовано буде роман “Місто Сонця” (City of the Sun), письменника Девіда Левьена. А ще один зі сценаріїв несподівано виявився сиквелом режисерського дебюту Содерберга — “Секс, брехня та відео” (Sex, Lies, & Videotape), що побачив світ у 1989 році. Режисер “Трафіку” й “11 друзів Оушена” підтвердив, що дійсно хотів би повернутися до персонажів і ситуацій з яких починав, коли можливість щось фільмувати знову з’явиться.

Видання GQ провело цікаву паралель між Содербергом і Шекспіром, який, досить імовірно, написав славнозвісну п’єсу “Король Лір” у аналогічній ситуації, під час епідемії чуми.

Читайте також

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Горор у Діснейленді: реклама парку викликала неоднозначні асоціації

Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

3 2 липня в Україні відкриваються кінотеатри. Нові правила роботи і… нові фільми?

Діснейленди знову відкриють у липні

Популярне