Стратегія Chaos Reborn нагадала про своє існування
Давненько ми вже нічого не чули про стратегію Chaos Reborn, яку розробляє болгарська студія Gollop Games, на чолі якої — Джуліан Ґоллоп, колишній ґеймдизайнер чудових XCOM: UFO Defense та її переосмислення XCOM: Enemy Unknown. Проте нещодавно розробники показали новий трейлер та ще й повідомили дату дебюту гри у Steаm Early Access. Зіграти в ранню версію гри можна буде вже 9 грудня.
Коротко нагадаємо, що собою представляє Chaos Reborn. По-перше, це покрокова стратегія з елементами ролівки. Основну увагу приділятиметься заклинанням і їх вдалим використанням. У грі буде звична самітна кампанія, кооперативний режим та мультиплеєр. Проект був успішно профінансований на платформі Kickstarter, де замість $180 тис., які просили розробники, зібрав більше 210 тис. Невзабарі після закінчення збору коштів Chaos Reborn з’явилася в Steam Greenlight, де швидко отримала зелене світло на продаж в магазині Valve.
Chaos Reborn створюється для платформ Windows, Mac OS і Linux.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









